.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Музика душі і тіла
Музика душі і тіла
08.04.19
peremogi1.jpg
Учні Охтирської дитячої музичної школи взяли участь у VІІ обласному юніорському конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі», який відбувся в Лебедині, та Всеукраїнському фестивалі-конкурсі танцювального мистецтва Кубок «Візаві» в м. Суми і з кубками переможців повернулися додому

 Наші музиканти в Лебедині показали високий рівень виконавської майстерності та у номінації «Інструментальна майстерність» (фортепіано) Очкуренко Анжеліка  здобула Гран-прі, а  Саєнко Аліна посіла І місце. 

 

 Хореографи в обласному центрі підкорили журі і за результатом конкурсу у наших дітей наступні перемоги:

- Хореографічний колектив «Кармен» Категорія народний танець «Українська полька» Диплом лауреат І ступеню

- Хореографічний колектив «Кармен» Юніори «Не твоя війна» Диплом лауреат І ступеню 
- Соло Бабенко Катерина Вільна танцювальна категорія «Дитинство» Диплом лауреат І ступеню
- Соло Аравенкова Вікторія Категорія народний танок «Тарантелла» Диплом лауреат І ступеню
- Дует Сергієнко Анна та Забашта Софія Категорія класичний танок «Панночка та покоївка» Диплом лауреат І ступеню
- Дует Масло Єгор та Антоній Емілія Категорія народний танок «Фінська полька» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Соло Сергієнко Анна Категорія класичний танок «Садовий вальс» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Соло Семегук Дарина Категорія народний танок «Солоха» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Соло Лоскот Ніколь Вільна танцювальна категорія «Сонячний промінчик» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Соло Піскурьова Дарина Вільна танцювальна категорія «Петя П’яточкін» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Хореографічний колектив «Кармен» Вільна танцювальна категорія (міні) «Далеко від мами» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Хореографічний колектив «Кармен» Ювінали 2 «Художниця» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Хореографічний колектив «Кармен» Ювінали 1 «Дитинство» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Хореографічний колектив «Кармен» Юніори Категорія народний танок «Ой прийшла весна, ой прийшла красна» Диплом лауреат ІІІ ступеню
- Соло Біленко Мар’яна  Номінація - Кроха «Я не боюся» Диплом лауреат І ступеню
- Дует Шнайдер Тимофій та Гребінюк Ірина Ювенали 2 «Матроський танець» Диплом лауреат І ступеню
- Соло Коритник Єлизавета  Юніори «Чорний колір» Диплом лауреат І ступеню
- Хореографічний колектив «Карамельки» Юніори «Небесні вітрила» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Соло Тесля Валерія Ювенали 2 «Натхнення» Диплом лауреат І ступеню
- Хореографічний колектив «Вікторія» Юніори «Там, де весна» Диплом лауреат ІІ ступеню
- Хореографічний колектив «Вікторія» Ювенали 2 «Небо дарує тепло» Диплом дипломант І ступеню
peremogi2.jpg peremogi3.jpg peremogi4.jpg peremogi5.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій