.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Голодомор 1932-1933 років arrow Аліменти або обмеження?
Аліменти або обмеження?
04.04.19
Держава не припиняє контролювати неплатників аліментів шляхом невідворотності наслідків за несплату коштів дітям
   Наразі, якщо один із батьків ухиляється від виплат та має наявну заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовані постанови: 1) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі; 2) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі; 3) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі; 4) про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.
   А також, якщо батько не сплачує аліменти протягом року – до основної суми додається ще 20% штрафу. За два роки – 30%. Якщо три і більше років – сума зросте на 50%. 
   На Охтирщині один з таких татусів,  вирішив особисто перевірити дію таких обмежень, не сплачуючи аліменти своїй дитині більше двох років та накопичивши заборгованість у розмірі більше 17 тисяч гривень. Коли батько вирішив виїхати за межі країни, його на кордоні чекав «сюрприз» у вигляді обмеження у праві виїзду за межі країни.
Витративши кошти на проїзд, боржник з’явився до свого виконавця та сплатив накопичену суму боргу зі сплати аліментів та 30 % штрафу у розмірі чотирьох з половиною тисяч гривень.
 Юстиція Сумщини закликає батьків, не випробовувати на собі дію закону #ЧужихДітейНебуває та платити аліменти дітям вчасно. 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік