.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Випадок кору у охтирчанки не підтвердився
03.04.19
В Сумській області за даними ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони Здоров’я України» захворіло на кір 140 осіб (з урахуванням попередніх діагнозів), із них - 107 дорослих та 33 дітей, в тому числі протягом останнього тижня – 31( 26 дорослих та 5 дітей). Зареєстровано 1 летальний випадок по Буринському району.

Станом на 27.03.2019 року в Охтирському районі зареєстровано з початку року всього 5 випадків захворювання на кір (із них 2 особи – це жителі міста Охтирка, які були проліковані в інфекційному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ», 3 особи – це жителі Чупахівської територіальної громади, які знаходились на амбулаторному лікуванні за місцем проживання у сімейного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чупахівської селищної ради).
 
Захворювання на кір у охтирчанки Ч, яка опублікувала свої знімки з висипаннями на кінцівках в соціальних мережах 15.03.2019 не підтверджено. З минулого тижня Світлана проходить курс стаціонарного лікування в ревматологічному відділенні обласної лікарні м.Суми, а опублікованні в пресі та соціальних мережах фото з висипаннями на її кінцівках – це не кір, а прояви ревматологічного захворювання. 

У 59 % жителів Сумської області, у яких виявлено кір, не можливо визначити, чи щеплювалися вони від цієї хвороби. Тому дітям необхідно робити щеплення проти кору, а дорослим перевіряти чи були вони щеплені проти кору в 1 та 6 років , а в разі відсутності вакцинації вживати відповідних заходів. Також не потрібно забувати, що в Україні при антипропаганді щеплень багато хто купував довідки про щеплення. Тобто дитина значиться в усіх документах як вакцинована, а насправді – ні. Ці показники впливають на статистичні дані. Але є ще й тих 10%, у яких не сформувався імунітет, таке може бути. Коли ж все-таки щеплена людина захворіла, кір протікає легко та без ускладнень. Летальних випадків серед вакцинованих не було.
 
Наразі в Сумській області вже щеплено 15 тисяч осіб, це групи ризику – вчителі, лікарі, військові, з них найбільше – це 11 тисяч осіб – лікарі. Потреба у щепленні населення з групи ризику по м. Охтирка складає 1687 осіб. Станом на 29.03.2019р. щеплено 1141 особа, що складає 67,6%. 
В 2019 році медичними працівниками закладів охорони здоров’я міста Охтирка проводиться активна робота щодо щеплення проти кору осіб з групи ризику та інших категорій населення. Щеплення проти кору жителям міста Охтирка регулярно проводяться в кабінетах щеплень КНП ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» . Вакцина є в достатній кількості для щеплення дітей і дорослих проти кору безкоштовно. Країна- виробник вакцини проти кору Бельгія, вакцина якісна, безпечна, добре переноситься. За питаннями стосовно вакцинації неохідно звертатися до свого сімейного лікаря.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...