.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Звітують естети музичної школи
Звітують естети музичної школи
27.03.19
muzsh1.jpg
На високому рівні відбувся традиційний звітний концерт Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С. Білинника, де свою майстерність продемонстрували учні та викладачі закладу 

Кожен виступ став родзинкою концерту та залишив у слухачів нові враження про різні види мистецтва – хорове, хореографічне, театральне, які тісно пов’язані з музикою. 
На свято був запрошений гість з Парижу місьє Тоні - директор радіо «Самюр» від асоціації французького департаменту, який прибув для нагородження учениці Охтирської дитячої музичної школи ім. П. С. Білинника Альони ГАБРЕЛІЯН. 
Юна співачка отримала І премію Всеукраїнського дитячого телевізійного фестивалю «СОЛОВЕЙКО УКРАЇНИ», організованого благодійною організацією "Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», а її авторські пісні на французькому радіо звучали більше 2000 разів. 
Велика подяка викладачам, які підготували кожного учня, та загалом усьому колективу школи за підготовку в звітному концерті Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С. Білинника. Чекаємо всіх у наступному році!
muzsh2.jpg
muzsh3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

У зв'язку з введенням в дію з 01.05.2019 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вимагає заключення нових договорів, де більш детально розписані права та обов'язки споживача, а також взаємовідносини між споживачем та виконавцем послуги, ДП "Верп" надає проект типового договору для ознайомлення споживачам 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
25 червня 2019 о 9:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 59 сесії міської ради
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій