.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Бюджет arrow Протокол публічного представлення головними розпорядниками бюджетних коштів
Протокол публічного представлення головними розпорядниками бюджетних коштів
21.03.19

Протокол

публічного представлення головними розпорядниками бюджетних коштів інформації про виконання бюджету міста за 2018 рік

 

 

14.03.2019 р.                                                                                                            14-00 год.

 

Головуючий:  заступник міського голови Бондаренко О.К.

 

            Запрошені: головні розпорядники коштів міського бюджету, громадськість міста, засоби масової інформації.

 

Присутні: заступник міського голови Коваленко Т.М., доповідачі - керівники головних розпорядників коштів, спеціалісти фінансово-бухгалтерських служб головних розпорядників коштів, представники засобів масової інформації в м. Охтирка.  

 

Порядок денний:

 

1. Інформація головних  розпорядників бюджетних коштів про виконання бюджету міста за 2018 рік.

 

Вступне слово.

Бондаренко О.К., яка повідомила про підстави проведення публічного представлення інформації головних розпорядників бюджетних коштів про виконання бюджету міста за  2018 рік. Проводити його передбачено ч.5 ст.28 Бюджетного кодексу України.

Про проведення публічного представлення інформації про виконання бюджету за звітний рік населенню міста доведено через повідомлення в газеті «Ахтырка» (28 лютого 2019 року № 9, на офіційному сайті Охтирської міської ради в розділі «Оголошення» (05.03.2019), по проводовому та ефірному радіо «Охтирка» (1, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13 та у  ранковому ефірі 14 березня 2019 року).

 

Слухали: Шаркову Н.М., яка надала загальну характеристику виконання міського бюджету.  Управління фінансів та економіки – це установа, що здійснює координацію всіх учасників бюджетного процесу, організовує складання, затвердження, виконання міського бюджету, надає методологічну допомогу бюджетним установам з питань бюджетного законодавства (інформація додається).

 

Слухали: головних розпорядників про напрями використання бюджетних коштів з ілюстрацією інформації на слайдах:

- управління фінансів та економіки (доповідала Шаркова Н.М.);

- виконавчий комітет (начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер апарату міської ради та її виконавчого комітету Ставицька Л.С.);

- відділ освіти (начальник відділу Тронь А.В.);

- відділ охорони здоров’я (начальник відділу Коваленко О.В.);

- управління соціального захисту населення (начальник управління Малікіна О.І.);

- відділ культури та туризму (начальник відділу Бобарикіна Л.П.);

- управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства (начальник управління Демиденко О.В.)

По заслуханих інформаціях проведено обговорення, зокрема в частині напрямків використання коштів на виконання депутатських повноважень, серед яких основний обсяг направлено на виконання робіт в галузі, що стосується переважної більшості громадян міста - житлово-комунальне господарство.

 

Заключне слово. Бондаренко О.К., яка повідомила, що за підсумками виконання бюджету міста за 2018 рік утворилося зменшення надходжень по окремих платежах у 2018 році. Необхідно в поточному році вжити заходи щодо контролю за дотриманням  платниками зобов’язань по сплаті податків. Одночасно потрібно здійснювати режим раціонального і ефективного використання коштів та управління майном, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста.

Загальна інформація про публічне представлення та звіти головних розпорядників з фотоілюстраціями буде розміщено на офіційному сайті Охтирської міської ради в розділі «Головна» та «Економіка»-«Бюджет».

Заплановано 15.03.2019 озвучити звіт про публічне представлення по проводовій та ефірній мережах мовлення радіо «Охтирка».

 

Додаток: на 13-ти аркушах.

 

 

 

Заступник міського голови                                                                             О. БОНДАРЕНКО

Інформація
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...