.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Скайп-марафон «Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини»
15.03.19
48.jpg
Центральна міська бібліотека взяла участь у поетично-краєзнавчому скайп-марафоні «Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини», присвяченому 80-річчю утворення Сумської області


На запрошення відділу абонементу Сумської обласної наукової бібліотеки відгукнулись міста Охтирка, Конотоп, Ромни, Білопілля. В стінах бібліотек зібрались місцеві поети, щоб поспілкуватись, поділитись радістю від нових виданих книг та подарувати всім чудовий настрій декламуванням своїх творів.
Охтирку представили члени клубу «Сокіл»:  поети Ніна БАГАТА, Тетяна АКИМЕНКО, Олена ПОЛЯКОВА, Галина ЧЕХУТА та юна поетеса Катя ПАСТЕРНАК.
Скайп-зв’язок дозволив одночасно познайомитись з творчістю поетів з різних куточків Сумщини, відчути літературну поетичну спорідненість душ. Щемливі вірші про любов до Батьківщини, до рідного краю, про чудову природу нашого краю не залишив байдужими присутніх. Через десятки кілометрів лунали оплески за натхненно прочитані чудові твори.
В кожній з бібліотек – учасників скайп-марафону була оформлена книжкова виставка з вагомим поетичним доробком поетів Охтирки, Білопілля, Конотопу та Ромнів. 
43.jpg 46.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.