.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Підтримка та допомога гарантовані
14.02.19
komis141.jpg
Під головуванням міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА відбулось засідання координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей, де обговорювалися питання щодо соціальної  підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей та шляхи віирішення проблем, що виникають 

 
Станом на 1 лютого 2019 року на обліку в управлінні соціального захисту населення Охтирської міської ради перебуває 875  учасників бойових дій, які брали участь в АТО, 5 – осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО, 1 учасник війни в зоні АТО та 22 члени сімей загиблих учасників АТО (у т.ч. 9- діти). Ці особи отримують пільги з оплати житлово-комунальних послуг відповідно до законодавства України. За кошти державного бюджету у 2018 році придбали житло 1 сім’я загиблого учасника АТО та 1 особа з інвалідністю внаслідок війни; психологічну реабілітацію пройшли 7 учасників бойових дій, які брали участь в АТО, 1 – отримав санаторно-курортне лікування; професійну адаптацію пройшли  20 осіб.
 
Відповідно до Міської програми соціальної підтримки окремих категорій громадян для сімей загиблих в антитерористичній операції додатково за кошти міського бюджету надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг в розмірі 50 % у межах норм споживання, тобто всього такі сім’ї отримують пільги в розмірі 100 % в межах норм споживання. Всього у 2018 році за кошти міського бюджету надано пільг на суму 46,9 тис. грн., на 2019 рік передбачено -   49,8 тис. грн.
 
На дітей, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків по захисту України, її незалежності та територіальної цілісності у складі сил антитерористичної операції за кошти міського бюджету виплачується щомісячна стипендії у розмірі 50 % прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку до досягнення 18-річного  віку.  Отримують цю стипендію  11 дітей,  у 2018 році виплачено   120,9 тис. грн., на 2019 рік  передбачено 133,2 тис. грн.
 
До Дня захисника України у жовтні 2018 року 28 пораненим учасникам АТО  та 13 сім’ям загиблих в зоні проведення АТО виплачено по 500,0 грн.; 1 сім’ї загиблого учасника бойових дій в зоні проведення АТО у 2018 році на ремонт житлового приміщення виплачено 20,0 тис. грн.
 
У січні 2019 року 7 сім’ям загиблих в АТО військовослужбовців, в яких виховуються 9 неповнолітніх дітей виплачено 18,0 тис. грн. (по 2,0 тис. грн. на кожну дитину).
У закладах загальної середньої освіти навчається 385 дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, та 7 дітей, батьки яких загинули при виконанні військового обов’язку в зоні проведення АТО,  у закладах дошкільної освіти – 147 дітей, та 2 – батьки яких загинули. 
Для дітей, батьки яких перебувають у службовому відрядженні в зоні проведення АТО організовано безкоштовне харчування.
У пришкільних, мовних та профільних таборах  на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти  влітку 2018 року відпочило 55 дітей учасників АТО.
Усі діти учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, які навчаються у закладах дошкільної освіти та закладах загальної  середньої освіти за рахунок коштів міського бюджету отримали новорічні подарунки (на новий рік  2018 р. – 480 подарунків, 2019 р. – 531 подарунок). 
В закладах освіти здійснюється психологічний супровід  дітей учасників АТО, проводяться заняття, групові консультації, тренінги, бесіди, години психолога.
За участю учасників освітнього процесу в Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 встановлено меморіальні дошки випускникам школи, які загинули в зоні проведення АТО: Білану Р., Бірюку О., Редькіну Р.; в Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 ім. О.Вишні – Кутовому В.; в Охтирській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Р. Рапія – Пустовому С.; при школах діють куточки пам’яті. 
В школах проводяться тематичні заходи військово-патріотичного характеру із залученням учасників АТО/ООС, діти беруть участь у заходах щодо покладання квітів до пам’ятних знаків.

Члени координаційної ради обговорили проблеми, які хвилюють учасників АТО/ООС, та зібрали пропозиції щодо їх вирішення.
komis142.jpg komis143.jpg komis144.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.