.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Конкурси, гранти arrow Програма малих грантів громадської дипломатії
Програма малих грантів громадської дипломатії
11.02.19
Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018-2019 рр. 

Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні. 

 Дедлайн - 11 березня 2019 року

ВИМОГИ ДО УЧАСТІ:

Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи - громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації.

Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:

• Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти.

• Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах.

• Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій.

• Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки;

• Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах.

• Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ.

• Проекти, спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час.

Участь американських громадян у проектах заохочується, але не вимагається. Всі проекти повинні підкреслювати американо-українське співробітництво чи просувати українські освітні цілі за допомогою значних американських досліджень, освітніх методик, а також лекцій.

Перевага надаватиметься спільним проектам, а також проектам, що включатимуть освітні елементи та інформаційно-просвітницькі заходи для окремих категорій українців, які зазвичай мають брак ресурсів (лекції або майстер класи).

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ: Всі організації, що подають проектні заявки на грантові програми уряду США, повинні одержати номер Dun & Bradstreet Number (DUNS) ще перед поданням заявки, номер CCR (NCAGE), а також зареєструватись і мати дійсний статус у федеральній Системі управління надаванням контрактів – System for Award Management (SAM.gov) до того, як організації буде надано грантові кошти. Детальнішу інформацію щодо процесу отримання необхідних реєстрацій див. на: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/

ФІНАНСУВАННЯ ТА ДОПУСТИМІ ВИТРАТИ: 

Залежно від наявності коштів, фізичні особи можуть подавати заявки на грант вартістю до 8 000 доларів США. Організації можуть подавати заявки на гранти розміром до 24 000 доларів США. Допустимі витрати – це ті кошти, які безпосередньо стосуються проектної діяльності. Програма заохочує організації подавати проекти, які включають власні внески та/або кошти, отримані від інших донорів. Кошти, витрачені перед початком офіційного періоду дії гранту (pre-award costs), не відшкодовуються.

Види діяльності та заходи, що не підлягають фінансуванню:

• Оренда офісного приміщення та оплата комунальних послуг;

• Будівництво, модернізація приміщень або обладнання;

• Придбання автомобілів;

• Діяльність, що свідчить про підтримку тих чи інших партій або виборчих кампаній;

• Благодійні проекти або такі, що стосуються соціальної допомоги;

• Академічні або аналітичні дослідження (якщо вони не є частиною більшого проекту);

• Стипендії;

• Витрати на розваги (прийняття, громадські заходи, урочистості, алкогольні напої, коктейльні вечірки, екскурсії);

• Кошти, пов’язані з поїздкою до Сполучених Штатів та діяльністю у Сполучених Штатах;

• Написання книжок;

• Замовлення або створення мистецьких робіт (якщо це не є частиною більшого проекту).

Інструкції щодо заповнення заявок: 

Ваша заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel).

Аплікаційну форму можна знайти за посиланням https://ua.usembassy.gov/uk/educationculture-uk/current-programs-grants-uk/

Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  

Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою, а тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть.

Джерело: https://ua.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/151/UKR-FY19-NOFO-Public-Diplomacy-Small-Grant-Program-Education.pdf

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.02.2019 по 03.03.2019
Детальніше...
 
26 лютого 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 55 сесії міської ради

 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій засідання комісії перенесено на 15.00 годину  21.02.2019 
 
 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...