.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Охтирка приймає естафету "Позашкілля Сумщини – 49+"
11.02.19
pozashkollya.jpg
Упродовж 11-17 лютого 2019 року позашкільники Охтирського МЦПО-МАН приймають естафету "Позашкільна освіта Сумщини" від Тростянецького району та Боромлянської ОТГ в рамках  соціально-освітнього проекту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Кожна дитина має право» 
 

У цей час вихованці та педагоги міського центру відвідають заклади загальної середньої освіти вищеназваних територіальних громад, де візьмуть участь у цікавих та пізнавальних заходах, концертних програмах, майстер-класах, квест-марафонах, спортивних змаганнях.
 
З 18 по 24  лютого 2019 року КПНЗ «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді» продовжує обласну естафету «Позашкілля Сумщини- 49+».
Програма передбачає проведення заходів для  закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Охтирки та Охтирського району, Комишанської ОТГ, Чернеччинської ОТГ, Чупахівської  ОТГ, Грунської ОТГ, яким буде передана естафета.
 
Педагоги ОМЦПО-МАН презентуватимуть роботу за визначеними напрямами.
Науково-технічний напрям  запрошує на  майстер-клас з початково-технічного моделювання  «Іграшки з паперу» та творчі майстерні з авіа та ракетомоделювання «Ракета 3–А» (парашут).
 
Декоративно-ужитковий напрям пропонує творчі майстерні «Дерево символ життя», «Острівець рукоділля», «Ми мудрість вікову в традиціях черпаєм», «Нашої творчості дива», «Особливості вишивки Слобожанщини», «Стрітенські жайворонки», «Виготовлення керамічної іграшки як засіб самовираження творчості вихованців»; майстер-клас «Люблю творити руками».
У туристсько-краєзнавчому напрямі цікавими будуть показові тренування зі  скелелазіння на скеледромі та туристсько-краєзнавчий квест «Шукачі пригод».
 
Еколого – натуралістичний напрям запрошує на природоохоронну екоакцію «Допоможемо птахам взимку», науково - пізнавальний практикум  «Шалена хімічна  лабораторія», колективну творчу справу (батьки та діти) «Виготовлення солодкого подарунку до жіночого свята» та майстер класи «З відкритим серцем до дітей»,  «Виготовлення листівки в техніці кардмейкінга».
 
Художньо-естетичний напрям пропонує  педагогічні міні-практикуми: «Види танцювальних елементів народного танцю в процесі розвитку інтересу вихованців до хореографії», «Інноваційні форми та методи викладання хореографії у позашкільному закладі», «Інтеграція різних видів мистецтв при підготовці сценічного номеру», а також цікавий гала-концерт.
 
Дослідницько-експерементальний напрям представить: дефіле нестандартних занять з іноземної мови, експрес-заняття «Знайомимося з країною Німеччиною»,  вернісаж творчих ідей «Молодь досліджує»,  тренінг  для педагогів «Знайомимося з методикою «Філософія для дітей».
 
22 лютого 2019 року в РБК з 12.00 до 14.00 години пройдуть Урочистості з нагоди передачі естафети «Позашкілля  Сумщини – 49+».
pozashkollyaaf.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Сумська обласна державна адміністрація Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє: 21 квітня 2019 року з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях працює безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0800301501 (з 7.00 до 20.30)
 
Запрошуємо  мешканців та гостей міста відвідати з 20 квітня 2019 року по 5 травня 2019 року у місті Охтирка по пров. Харківському Великодню виставку – продаж хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції, пасхальної атрибутики та  квітів
Детальніше...
 
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Детальніше...
 
Нагадуємо, що члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 24 квітня 2019 року датою проведення установчих зборів, що відбудуться в залі засідань міської ради за адресою вулиця Незалежності,11 о 17.00
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 09.30 годину 18.04.2019
 
Національна академія державного управління запрошує на навчання посадовців місцевого самоврядування
Детальніше...