.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Охтирка приймає естафету "Позашкілля Сумщини – 49+"
11.02.19
pozashkollya.jpg
Упродовж 11-17 лютого 2019 року позашкільники Охтирського МЦПО-МАН приймають естафету "Позашкільна освіта Сумщини" від Тростянецького району та Боромлянської ОТГ в рамках  соціально-освітнього проекту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Кожна дитина має право» 
 

У цей час вихованці та педагоги міського центру відвідають заклади загальної середньої освіти вищеназваних територіальних громад, де візьмуть участь у цікавих та пізнавальних заходах, концертних програмах, майстер-класах, квест-марафонах, спортивних змаганнях.
 
З 18 по 24  лютого 2019 року КПНЗ «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді» продовжує обласну естафету «Позашкілля Сумщини- 49+».
Програма передбачає проведення заходів для  закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Охтирки та Охтирського району, Комишанської ОТГ, Чернеччинської ОТГ, Чупахівської  ОТГ, Грунської ОТГ, яким буде передана естафета.
 
Педагоги ОМЦПО-МАН презентуватимуть роботу за визначеними напрямами.
Науково-технічний напрям  запрошує на  майстер-клас з початково-технічного моделювання  «Іграшки з паперу» та творчі майстерні з авіа та ракетомоделювання «Ракета 3–А» (парашут).
 
Декоративно-ужитковий напрям пропонує творчі майстерні «Дерево символ життя», «Острівець рукоділля», «Ми мудрість вікову в традиціях черпаєм», «Нашої творчості дива», «Особливості вишивки Слобожанщини», «Стрітенські жайворонки», «Виготовлення керамічної іграшки як засіб самовираження творчості вихованців»; майстер-клас «Люблю творити руками».
У туристсько-краєзнавчому напрямі цікавими будуть показові тренування зі  скелелазіння на скеледромі та туристсько-краєзнавчий квест «Шукачі пригод».
 
Еколого – натуралістичний напрям запрошує на природоохоронну екоакцію «Допоможемо птахам взимку», науково - пізнавальний практикум  «Шалена хімічна  лабораторія», колективну творчу справу (батьки та діти) «Виготовлення солодкого подарунку до жіночого свята» та майстер класи «З відкритим серцем до дітей»,  «Виготовлення листівки в техніці кардмейкінга».
 
Художньо-естетичний напрям пропонує  педагогічні міні-практикуми: «Види танцювальних елементів народного танцю в процесі розвитку інтересу вихованців до хореографії», «Інноваційні форми та методи викладання хореографії у позашкільному закладі», «Інтеграція різних видів мистецтв при підготовці сценічного номеру», а також цікавий гала-концерт.
 
Дослідницько-експерементальний напрям представить: дефіле нестандартних занять з іноземної мови, експрес-заняття «Знайомимося з країною Німеччиною»,  вернісаж творчих ідей «Молодь досліджує»,  тренінг  для педагогів «Знайомимося з методикою «Філософія для дітей».
 
22 лютого 2019 року в РБК з 12.00 до 14.00 години пройдуть Урочистості з нагоди передачі естафети «Позашкілля  Сумщини – 49+».
pozashkollyaaf.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.02.2019 по 03.03.2019
Детальніше...
 
26 лютого 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 55 сесії міської ради

 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій засідання комісії перенесено на 15.00 годину  21.02.2019 
 
 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...