.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Культура arrow Про роботу комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Охтирка» за підсумками 2018 року
Про роботу комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Охтирка» за підсумками 2018 року
11.02.19
aparatka2.jpg
Комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Охтирка» (міське радіо) створено рішенням міської ради у 2004 році і працює сьогодні у проводовій мережі мовлення і в FM діапазоні на частоті 103,7 МГц

Рішенням міської рад від 24.12.2013 р. № 973-МР «Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Охтирка» у новій редакції та №974–МР «Про затвердження Редакційного Статуту та складу редакційної ради» визначено регламент роботи комунального підприємства.
Мета роботи підприємства - забезпечення надійного функціонування засобів масової інформації по всебічному і широкому висвітленні діяльності місцевої влади, її виконавчого комітету, територіальної громади міста.
Відповідно до Статуту та програмної концепції мовлення висвітлення роботи органів місцевого самоврядування, діяльності територіальної громади здійснюється за напрямами соціально-економічного, політичного, культурно-просвітницького, спортивного життя міста, кращих традицій рідного краю, створення радіопродукції інформаційного, публіцистичного, просвітницького, пізнавального, молодіжного, культурного, спортивного та рекламного спрямування. 
       Радіопередачі поширюються через мережу проводового мовлення у обсягах та відрізках, визначених ліцензією Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, яка видана 21 серпня 2004 року та поновлена  рішенням № 933 від 17 вересня 2014 року і становить у часі 2 години на тиждень. У березні 2018 року отримали ліцензію на ефірне мовлення на частоті 103,7 МГц з ретрансляцією суспільного мовника каналу «Культура». З вересня 2018 року мовимо у тестовому режимі на цій частоті і найближчим часом перейдемо на режим  мовлення відповідно до Ліцензії серія НР№ 01285-м від 14 березня 2018 року, обсягом у 5 годин на тиждень.
Програми, що готуються і транслюються через мережу проводового, та ефірного  мовлення, призначені для слухацької аудиторії усіх верств населення, які проживають у місті Охтирка.
        За 2018 рік підготовлено, змонтовано і передано на мережу проводового та ефірного мовлення близько 200 годин радіопродукції. 
       За ліцензією на проводове мовлення щовівторка та щочетверга  звучали музично-інформаційні випуски «Новини з Охтирки», «Новини тижня», «Охтирка у днях і подіях», у яких, окрім інформаційних повідомлень про події у житті територіальної громади міста, подавалися виступи, інтерв’ю, звіти про сесії міської ради, засідання виконавчого комітету, звіти про визначні події та урочистості у житті міста, звіти про прес-конференції, засідання за «круглим столом» тощо. В FM-діапазоні працюємо у тестовому режимі за часом, який поєднуємо з ліцензією на проводове мовлення.
Користуються великою популярністю передачі з вихованцями дитячої музичної школи імені Петра Білинника. 
«Новини з освітянської ниви» - це традиційна рубрика в інформаційних випусках наших передач, яку ми готуємо за участі спеціалістів відділу освіти. Освітяни спілкуються з нашими слухачами і у режимі прямого зв’язку (підсумки навчального року, День учителя, особливості ЗНО, хід та підсумки оздоровчої літньої кампанії та інші). 
В окремих передачах розповідали про здобутки юних науковців Охтирського центру позашкільної освіти - МАН учнівської молоді, запрошували вихованців гуртків різних напрямів до участі у передачах прямого ефіру, зокрема - географ-науковець, історичне краєзнавство, туристичний та інші. У 2019 році плануємо продовжити цю співпрацю.
Важливого значення у програмах міського радіо набуло висвітлення тем про досягнення вихованців Охтирської ДЮСШ.
У передачах міського радіо про свою роботу повідомляють спеціалісти «Охтирського міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» ; розповідали про участь їх вихованців у різних заходах. 
Спеціалісти інших соціальних служб щомісяця готували виступи на актуальні теми, давали інтерв’ю з питань соціальної роботи, брали участь у засіданнях «круглих столів» з  актуальних питань.
Активно співпрацювали з питань просвітницької діяльності з кабінетом «Клініки, дружньої до молоді». Медичні теми висвітлювали у передачах циклу «Будьте здорові», які до вересня 2018 року відбувалися за активної підготовки тем лікарем сімейної медицини Дзюбою О.Є.. Започаткували новий цикл передач на медичні теми «Дитяча стоматологія», який успішно себе зарекомендував і здобув своїх шанувальників.
Охтирське міське радіо регулярно висвітлює цікаві події з життя  Охтирської міської централізованої бібліотечної системи.
Співпрацюємо з міським краєзнавчим музеєм. Передачі за участі науковців мають високий рейтинг популярності. 
  Маємо схвальні відгуки про передачі циклу «Життя, заквітчане поезією», у яких беруть участь місцеві самодіяльні поети
Співпрацюємо з ветеранськими організаціями міста.
Інформуємо радіослухачів про роботу Охтирського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги. У 2019 році вийде нова рубрика «Хвилина з юристом…». 
Головне місце у минулому році відводилося матеріалам, що висвітлюють, діяльність місцевого самоврядування та комунальної сфери, роботу закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, подавалася інформація на інші теми. Передача циклу «Актуальний мікрофон» з міським головою Алєксєєвим І.Ю. найпопулярніша у слухачів. 


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Сумська обласна державна адміністрація Державна установа "Сумський обласний контактний центр" повідомляє: 21 квітня 2019 року з метою забезпечення вирішення невідкладних питань та запобігання вчиненню порушень на виборчих дільницях працює безкоштовна телефонна "гаряча лінія" 0800301501 (з 7.00 до 20.30)
 
Запрошуємо  мешканців та гостей міста відвідати з 20 квітня 2019 року по 5 травня 2019 року у місті Охтирка по пров. Харківському Великодню виставку – продаж хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції, пасхальної атрибутики та  квітів
Детальніше...
 
Національна академія державного управління при Президентові України запрошує взяти участь в міжнародній навчальній програмі «Управління об’єктами нерухомості» (Real Estate Management) з 22 липня по 2 серпня 2019 року в Університеті Ла Коруньї, Іспанія
 
Детальніше...
 
Нагадуємо, що члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 24 квітня 2019 року датою проведення установчих зборів, що відбудуться в залі засідань міської ради за адресою вулиця Незалежності,11 о 17.00
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 09.30 годину 18.04.2019
 
Національна академія державного управління запрошує на навчання посадовців місцевого самоврядування
Детальніше...