.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
У лютому в музеї заплановано чимало цікавого і нового
31.01.19
myzey1.jpg
Охтирський краєзнавчий музей запрошує охтирчан та гостей міста на різноманітні заходи, організовані науковими співробітниками музею в лютому 

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові згортати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто не можливо, але…  Скільки всього ще невідомого!   
 
До Міжнародного дня закоханих з 1 лютого запрошуємо до «Академії культури».
Тема лютого: «Історії кохання». Дізнайтеся про історії кохання видатних охтирчан, найяскравіші прояви цього незбагненного, але від цього ще більш прекрасного почуття, з демонстрацією особистих речей, фото та відеоматеріалів.
 
 12 лютого о 15.00 годині запрошуємо на відкриття виставки «Палітра кохання» вінницької художниці Валентини Антонюк. Романтичний настрій напередодні дня святого Валентина доповнить перегляд художніх полотен мисткині, майстер класи по створенню картин піском, виготовлення символів свята – незвичайних валентинок. Враження додасть святкова фотозона та розбиття  піньяти.                                                                                                                                     
13 лютого запрошуємо долучитися до заходу, присвяченого Всесвітньому дню радіо. Дізнайтеся про розвиток радіомовлення на Охтирщині. 
                
До Міжнародного дня рідної мови.
З 15 лютого звернемося знову до питання мови. У кожної нації є своя мова. Без неї немає народу, держави. Українську мову на Охтирщині плекали і утверджували Юрій Самброс, Борис Дмитрович Атнтоненко -  Давидович, Матвій Лукич Довгополюк, Іван Багряний та інші охтирчани. Як саме відбулося становлення національної свідомості та любові до рідного слова? Мовою документів, творчих надбань відомих земляків, ми розкажемо Вам  про прихильність і категоричність у визначенні мовного питання на Охтирщині. Тож запрошуємо прослухати лекцію «Мова – душа народу».
 
15 лютого до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (30-ї річниці виведення військ з Афганістану) запрошуємо долучитися до години пам'яті «Ціна чужої війни».
 
З 16 лютого запрошуємо разом вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. До уваги відвідувачів представлена виставка «А всім нам вкупі на землі єдиномисліє подай і братолюбіє пошли».  Виховні години, години-реквієми «Їх пам’ятатимуть Небеса», «З гідністю і свободою у серці» з використанням відеоматеріалів.

19 лютого запрошуємо охтирчан прослухати лекцію «Україно, це твої символи!», присвячену 27-річниці затвердження Державного герба України. 
 
У рамках проекту «Міфи та легенди України» запрошуємо Вас прослухати лекції за темами «Старослов'янські Боги зими», «Стрітення відзначаємо, весну закликаємо».
 
З нагоди відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років комунальний заклад «Охтирський міський краєзнавчий музей» пропонує долучитися до вивчення проекту «Події Української революції на Охтирщині 1917-1921 рр.» та прослухати лекції за такими темами:

1. «Творці української державності періоду Української революції 1917-1921 рр.».
2. «Суспільно-політичний устрій на Охтирщині в період Української революції 1917-1921 рр.».
3. «Українська революція. Погляд на події через твори Бориса Дмитровича Антоненка-Давидовича».
4. «Культура Охтирки періоду революції 1917-1921 рр.».
5. «Перебіг військових подій революції 1917-1921 рр. на Охтирщині. Петро Болбочан та бій під Охтиркою».
6. «Остап Вишня. Обличчя Української революції»

Для вихованців дитячих садків і молодших школярів пропонуємо
- екскурсії по експозиції «Природа рідного краю» за такими темами:
1) річки і озера Охтирщини;
2) корисні копалини охтирських надр;
3) пташиний світ Охтирщини;
4) тваринний світ Охтирщини.
 
- уроки народознавства за такими темами:
1) житло українців;
2) одяг українців;
3) посуд українців;
4) музичні інструменти українців;
5) побутові речі українців;
6) промисли і ремесла українців
 
- інтерактивні заняття:
1) у світі метеликів;
2) у світі комах;
3) у світі жуків.

Колективні відвідування заходів здійснюються за попереднім записом за адресою вул. Незалежності, 10, або за телефоном (05446) 2–46–33.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.