.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Голодомор 1932-1933 років arrow В Сумах відтепер працює "Центр виконання рішень". Третій в Україні.
В Сумах відтепер працює "Центр виконання рішень". Третій в Україні.
28.01.19
cvr1.jpg
Сучасний, зручний, без бюрократії, черг та необхідності повторного відвідування –  у Сумах запрацював Центр виконання рішень
Заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко урочисто відкрила двері нового офісу європейського зразка, де громадяни зможуть у комфортних умовах без черг, стомлюючих очікувань отримати якісну допомогу у сфері примусового виконання рішень.
 «Відкриття таких офісів європейського зразка є частиною реформування інституту виконання рішень. Сьогодні ми відкрили вже третій в Україні «Центр виконання рішень», де наші громадяни зможуть відчути якісно новий рівень надання допомоги у зручних умовах, без черг і тривалих очікувань. Ми хочемо зробити юстицію ближчою до людей. Щоб у такій непростій сфері, як виконання судових рішень, люди отримували позитивні емоції та ефективне вирішень тих питань, з якими вони звернулися, - зазначила Світлана Глущенко. - Ми маємо перед собою конкретну мету - забезпечити громадянам зручний сервіс у сфері примусового виконання судових рішень. І ми активно працюємо в цьому напрямку». 
«Приємно повертатися туди, де вже відбувалися приємні події – зовсім нещодавно ми відкривали «OPEN SPACE». Нинішнє відкриття Центру виконання рішень – черговий крок до європейського майбутнього нашої країни» - сказав голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко. 
Очільник обласної юстиції Ірина Свистун відзначила, що юстиція Сумщини завжди сміливо береться за пілотні проекти, адже тільки розуміння перспектив згуртовує команду і підтримує її у русі вперед. «Ми з вами вже бачимо результати новацій Мін'юсту, які реально працюють, більше того – люди відчули високу якість надання послуг, вони ними активно користуються» – сказала очільниця юстиції Сумщини.
У церемонії відкриття також взяли участь:  заступник директора Департаменту державної виконавчої служби Олександр Чорнобай, начальник Управління держаної виконавчої служби управління юстиції у місті Києві Віталій Чепурний.
Микола Клочко вирішив на собі перевірити якість послуг Центру виконання рішень та звернувся до спеціалістів з питанням наявності у нього боргових зобов’язань. Перевірка зайняла буквально декілька секунд і очікувано мала позитивний результат. 
Слід зазначити, що серед переваг в роботі щойно відкритого центру, якими тепер можуть скористатись жителі Сумщини:
- прийом і видача виконавчих документів і документів виконавчого провадження за принципом екстериторіальності в межах області;
- надання сторонам виконавчого провадження відомостей з Автоматизованої системи виконавчого провадження в межах всієї України;
- електронна черга;
- попередня перевірка документів на відповідність законодавству; 
- швидка та кваліфікована допомога громадянам у написанні та оформленні документів, заяв, звернень;
- надання інформаційної допомоги та правових консультацій;
- ознайомлення сторін з матеріалами виконавчого провадження;
- інформування населення через електронні інструменти про результати роботи;
Крім того працівники офісу будуть виконувати обов’язки державного виконавця, не пов’язані із вчиненням виконавчих дій, а також гарантується повна відкритість, публічність і прозорість роботи.
Центр виконання рішень відсьогодні працює за адресою: місто Суми, вулиця Петропавлівська, 75 і його послуги доступні для всіх жителів нашої області.
cvr2.jpgcvr3.jpgcvr4.jpgcvr5.jpgcvr6.jpgcvr7.jpgcvr8.jpg
 


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...