.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Боротьба з наслідками снігопадів продовжується
11.01.19
izb3.jpg
Інспекція з благоустрою продовжує щоденне здійснення рейдів по перевірці утримання об’єктів благоустрою міста у зимовий період
 Основна увага приділяється об’єктам з найбільш інтенсивним пішохідним рухом. Це, насамперед, об’єкти благоустрою центральної частини міста, розташовані по пров. Харківському, пров. Ярославського, пров. Друкарському, вул. Незалежності, вул. Батюка, вул. Армійській, пл. Соборній та пл. Успенській. На постійному контролі тримається стан пішохідної зони та дорожніх під’їздів до загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. 
Постійно перевіряється робота підприємств, які обрані мешканцями, як управителі багатоквартирних житлових будинків, а саме ПП «Жилкомсервіс», ПП «Базис», ПП «СІБ», щодо видалення криги та снігових наметів з прибудинкових та прилеглих територій, видалення снігових утворень та бурульок з дахів багатоповерхівок, своєчасного посипання піщано-сольовою сумішшю пішохідної зони.
За результатами перевірок вказаних підприємств надано до виконання 5 приписів та 11 письмових попереджень. Крім того, проведено опрацювання з  48 підприємствами торгівлі з продажу продовольчих та непродовольчих товарів. За результатами надано 12 приписів та 21 письмове попередження. Виконання тримається на особистому контролі інспекції.
izb1.jpgizb2.jpgizb4.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...