.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Боротьба з наслідками снігопадів продовжується
11.01.19
izb3.jpg
Інспекція з благоустрою продовжує щоденне здійснення рейдів по перевірці утримання об’єктів благоустрою міста у зимовий період
 Основна увага приділяється об’єктам з найбільш інтенсивним пішохідним рухом. Це, насамперед, об’єкти благоустрою центральної частини міста, розташовані по пров. Харківському, пров. Ярославського, пров. Друкарському, вул. Незалежності, вул. Батюка, вул. Армійській, пл. Соборній та пл. Успенській. На постійному контролі тримається стан пішохідної зони та дорожніх під’їздів до загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. 
Постійно перевіряється робота підприємств, які обрані мешканцями, як управителі багатоквартирних житлових будинків, а саме ПП «Жилкомсервіс», ПП «Базис», ПП «СІБ», щодо видалення криги та снігових наметів з прибудинкових та прилеглих територій, видалення снігових утворень та бурульок з дахів багатоповерхівок, своєчасного посипання піщано-сольовою сумішшю пішохідної зони.
За результатами перевірок вказаних підприємств надано до виконання 5 приписів та 11 письмових попереджень. Крім того, проведено опрацювання з  48 підприємствами торгівлі з продажу продовольчих та непродовольчих товарів. За результатами надано 12 приписів та 21 письмове попередження. Виконання тримається на особистому контролі інспекції.
izb1.jpgizb2.jpgizb4.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...