.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Зимове утримання тротуарів та пішохідних доріжок
10.01.19
gkg1.jpg
Цьогорічна зима радує нас своїми погодними умовами - від морозу до легкого морозця, а потім - відлига, снігопади та заметіль
   Але, з одного боку природна краса, створює значні незручності в пересуванні пішоходами та транспортними засобами. 
  Завдяки злагодженим діям та наполегливій праці двірників та спецтехніки проводяться оперативні дії щодо забезпечення безпечного руху пішоходів та транспорту. Підмітання та зсув снігу, усунення слизькості, прибирання снігу та сніжно-льодяних утворень  на центральних вулицях міста – перелік робіт, які проводить за замовленням та під контролем управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради КП «Благоустрій». Зимовим утриманням охоплені тротуари на пл. Соборній та Успенській, пішохідні доріжки по мостах, тротуари по вул. Незалежності, по мірі необхідності - по вул. Сумській до КЗ «Охтирська ЦРЛ», по вул. Київській до поліклінічного відділення та ін.
  Одночасно зазначаємо, що відповідно до Правил благоустрою території м. Охтирка відповідальність за стан територій, прилеглих до підприємств, установ та організацій усіх форм власності, в тому числі магазини, кіоски, торгівельні лотки та ін., покладається на їх власників (користувачів). 
gkg2.jpg gkg3.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...