.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
До уваги суб’єктів господарювання міста – орендарів земельних ділянок!
10.01.19
orenda.jpg
З 01 січня 2019 року набрало чинності рішення Охтирської міської ради від 26.06.2018 № 1175-МР «Про затвердження Положення про порядок оформлення права оренди земельних ділянок»
   Відповідно до якого для окремих видів цільового призначення земель зменшено розмір ставок орендної плати за землю з 5 % до 3 %, з 5 % до 1 % нормативної грошової оцінки земель. 
   З новими розмірами ставок орендної плати за земельні ділянки можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1tQzIw1YEhdGiyTeoWrmRyiVkYhFQOKa2/view . 
   Зміни до діючих договорів оренди землі, укладених між Охтирською міською радою та суб’єктами господарювання, в частині зміни розміру орендної плати за землю вносяться шляхом укладення додаткових угод за письмовим зверненням орендарів через центр надання адміністративних послуг (вул. Чкалова, 27-а).
    До заяви необхідно додати:
- витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку на 2019 рік;
- копію діючого договору оренди землі;
- копії документів, що посвідчують особу – для громадян і фізичних осіб;
- копії установчих документів – для юридичних осіб.
   Крім того, повідомляємо, що відповідно до пункту 9 Перехідних положень Податкового кодексу України  індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.
   Таким чином коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель у 2019 році застосовується у розмірі 1,0.  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення відведення земельної ділянки у місті Охтирка поруч з земельною ділянкою по вул. Пушкіна, 153 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
 
За підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні відбудеться Сумська торгово-промислова палата із 22 до 26 квітня 2019 року візьме участь у діловому візиті української бізнес-делегації до Киргизької Республіки (КР)
Детальніше...
 
Увага!Зміни!Графік проведення засідань постійних комісій на березень 2019 року
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій  засідання комісії перенесено на 20.03.2018 о 14.00 год.
 
20 березня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Детальніше...