.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Звіт Центру надання адміністративних послуг за 2018 рік
02.01.19
cnap.jpg
Центр надання адміністративних послуг Охтирської міської ради інформує, що за 2018 рік працівниками Центру від заявників прийнято 15980 вхідних пакетів документів з питань надання адміністративних послуг, видано 15769 результатів їх надання
   На опрацюванні у суб’єктів надання адміністративних послуг на кінець грудня 2018 року залишилось 211 вхідних пакетів документів. Крім цього, суб’єктам звернень при особистому зверненні та по телефону надано 13320 консультацій.
Найбільш звернень, які надійшли до Центру, склали заяви з питань реєстрації місця проживання, перейменування вулиць та видачі довідок у цій сфері – 6929 заяви, та заяви з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та інших речових прав – 3711 заяв, що в загальній сумі скало 10640 заяв, або 66% від загальної кількості звернень про надання адміністративних послуг. 
Адміністраторами Центру в 2018 році прийнято 2653 заяви щодо надання адміністративних послуг в сфері Держгеокадастру, що складає майже 17 % від загальної кількості прийнятих у Центрі заяв. 
   За адміністративними послугами, які надаються виконавчими органами міської ради  в земельній,  архітектурній, архітектурно-будівельній, житлово-комунальній сферах до Центру надійшло 1760 заяв, або майже 11 % від загальної кількості звернень щодо надання адміністративних послуг. 
Майже 6 %, або 927 звернень, склали звернення жителів міста щодо вклеювання до паспорту громадянина України фото у 25 та 45 років.
   Протягом 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг за проживання за недійсним паспортом громадянина України або без реєстрації місця проживання до адміністративної відповідальності у вигляді попередження притягнуто 549 громадян, а на 107 жителів міста складено протоколи про адміністративні правопорушення за втрату паспорта або за проживання за недійсним паспортом, які розглянуті виконавчим комітетом міської ради та громадян притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 4743 гривні, які повністю сплачені. 
   З 02 травня по 02 липня 2018 року в пункті супроводу – в ЦНАП від жителів міста, яким вже виповнилось 16 років, прийнято на паперових носіях  23 проекти для участі в конкурсі громадських проектів «Бюджет участі» міста Охтирки. 
   З 10 по 25 жовтня 2018 року адміністраторами центру було прийнято 885 бланків голосів від жителів міста за громадські проекті, допущені до голосування. 
   За 2018 рік працівниками Центру опрацьовано 8 звернень громадян, в тому числі:
- особисто до Центру звернулось 2 громадянки з питань реєстрації місця проживання новонародженої дитини та з питання вписання в паспорт громадянина України сина заявниці. На перше звернення було надано вичерпну відповідь, друге звернення було передано за належністю до Охтирського МВ УДМС України в Сумській області, вирішено позитивно. 
- на електронну пошту Центру та поштою надійшло 4 звернення від громадян щодо перейменування вулиці, надання довідки про склад сім’ї та довідки про реєстрацію місця проживання - дані звернення опрацьовані працівниками Центру, заявникам своєчасно надані відповіді; ще 1 звернення стосувалось зняття з квартирного обліку померлого батька та членів його сім’ї, дане звернення було передано за належністю до Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міської ради, про що листом було повідомлено заявницю. 
     - на Урядову гарячу лінію 1545 надійшло 2 звернення від громадян щодо реєстрації новонародженої дитини та отримання довідки про відсутність земельних паїв - звернення опрацьовані працівниками Центру, заявникам своєчасно надані відповіді.
   В лютому 2018 року на міському проводовому радіо та на комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики в цьому ж місяці прозвітовано про роботу Центру за 2017 рік. В серпні 2018 року на апаратній нараді при міському голові прозвітовано про роботу центру за січень-липень 2018 року. Щомісяця на офіційному сайті міської ради оприлюднюється інформація про роботу Центру.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019