.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новорічний ранок
02.01.19
ranok1.jpg
Казково розпочався 2019 рік у  комунальному закладі  «Охтирський міський центр культури і дозвілля»
   1 січня працівники закладу запросили маленьких охтирчан та їх батьків на безкоштовний загальноміський дитячий новорічний ранок «Якось взимку…».  
   Автор сценарію та режисер Світлана КОРНІЄНКО (головний режисер КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля») вдало поєднала головних символів року Маму-свинку та її синочка поросятко Васю, ролі яких виконали учасник самодіяльності Ірина СТАРОДУБ та методист Олександр МЕЛЬНИК,  з іншими героями – Диким Кабаном (керівник народного аматорського вокального ансамблю «Лілея» Олександр ТАРАБАН), Морською Свинкою (художній керівник Вікторія НЕТЕБА), Лисицею (керівник народного аматорського вокального ансамблю «Барви» Ольга ХОДУНАЙ) та Матроною Баранівною Овечкиною (головний режисер Світлана КОРНІЄНКО). Вдале музичне оформлення вистави, аранжування та запис створив керівник музичної частини Олександр ГОРДІЄНКО.
   Діти із захопленням спостерігали за героями музичної казки, та із задоволенням танцювали у хороводах з Дідом Морозом (керівник вокального ансамблю «Струни серця») та персонажами вистави. 
  По завершенню кожен бажаючий мав можливість сфотографуватися на сцені з героями казки та в фойє закладу біля фотозони.   
ranok2.jpg
ranok4.jpgranok3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...