.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Новорічний ранок
02.01.19
ranok1.jpg
Казково розпочався 2019 рік у  комунальному закладі  «Охтирський міський центр культури і дозвілля»
   1 січня працівники закладу запросили маленьких охтирчан та їх батьків на безкоштовний загальноміський дитячий новорічний ранок «Якось взимку…».  
   Автор сценарію та режисер Світлана КОРНІЄНКО (головний режисер КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля») вдало поєднала головних символів року Маму-свинку та її синочка поросятко Васю, ролі яких виконали учасник самодіяльності Ірина СТАРОДУБ та методист Олександр МЕЛЬНИК,  з іншими героями – Диким Кабаном (керівник народного аматорського вокального ансамблю «Лілея» Олександр ТАРАБАН), Морською Свинкою (художній керівник Вікторія НЕТЕБА), Лисицею (керівник народного аматорського вокального ансамблю «Барви» Ольга ХОДУНАЙ) та Матроною Баранівною Овечкиною (головний режисер Світлана КОРНІЄНКО). Вдале музичне оформлення вистави, аранжування та запис створив керівник музичної частини Олександр ГОРДІЄНКО.
   Діти із захопленням спостерігали за героями музичної казки, та із задоволенням танцювали у хороводах з Дідом Морозом (керівник вокального ансамблю «Струни серця») та персонажами вистави. 
  По завершенню кожен бажаючий мав можливість сфотографуватися на сцені з героями казки та в фойє закладу біля фотозони.   
ranok2.jpg
ranok4.jpgranok3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...