.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Охтирчани серед лідерів у підписанні декларацій з сімейними лікарями
Охтирчани серед лідерів у підписанні декларацій з сімейними лікарями
18.12.18
_dsc7876.jpg
На сьогодні 30870 охтирчан обрали собі сімейного лікаря з комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», що складає – 1187 декларацій на 1 лікаря та 64,7% від загальної кількості населення міста
Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО зазначив, що наразі на Сумщині підписано 712 тис. декларацій, а це фактично становить 70% від всієї чисельності населення області. По Україні цей показник складає 55%, отже Сумщина рухається активними темпами у правильному напрямку.
За словами начальника обласного управління охорони здоров’я, з першого липня 2019 для пацієнтів вводиться нова програма «Безоплатна діагностика». Національна служба здоров’я України (НСЗУ) буде доплачувати кошти за 54 медичні послуги у сфері обстеження  – 12 лабораторних аналізів та решта – лікувально-діагностичні процедури. Потрібно зазначити, що послуга з діагностування буде відшкодовуватися лише в тому випадку, коли направлення на дослідження буде від сімейного лікаря.
Сергій Бутенко наголосив на необхідності обов’язкової  комп’ютеризації закладів медицини первинної та вторинної ланки, укладання договорів з НСЗУ, щоб лікарі могли ефективно і якісно працювати в нових умовах. Начальник обласного управління охорони здоров’я зазначив, що Сумщина одна з небагатьох областей, яка у цьому році отримала від НСЗУ близько  20 млн. гривень на реформування медзакладів первинної ланки.
Джерело - http://sm.gov.ua

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...