.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Визначено перевізника на маршрут №9
Визначено перевізника на маршрут №9
14.12.18
_dsc0066.jpg
Під головуванням заступника міського голови Сергія МАРТИМ'ЯНОВА на черговому засіданні конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка, проведено конкурс на чотири маршрути в режимі руху маршрутного таксі, де на сьогодні не визначені постійні перевізники

7

«Сиркомбінат-Центр-залізничний вокзал»

9

«Підлозіївка-Центр-Кардашівка (до межі міста)»

11а

Велике Озеро - АТЗТ «Зоря» - Дачний

11б

Велике Озеро-Центр-вул.Сумська

 
Переможцем конкурсу на маршрут №9 «Підлозіївка-Центр-Кардашівка (до межі міста)» визнано перевізника, який в даний час обслуговує вказаний маршрут по тимчасовому договору.
На жаль, на маршрути №7, №11а та № 11б конкурс не відбувся у зв’язку з відсутністю претендентів-перевізників, які б виявили бажання в подальшому обслуговувати ці маршрути.
_dsc0058.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...