.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду
05.12.18
volont7.jpg
В Міжнародний день волонтера секретар міської ради Валентина ПОПОВИЧ привітала переможців міського конкурсу волонтерських організацій зі святом тих, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить нашу країну сильнішою
Багато охтирчан присвятили своє життя волонтерським турботам і внесли значний вклад у покращення життя людей, яким потрібна була допомога, змогли поділитися теплом своїх сердець з тими, кому це було вкрай необхідно.
Охтирські волонтери допомагають нашим захисникам на передовій, нашим громадянам похилого віку відчути турботу про себе, а дітям з інвалідністю бути разом з ровесниками на рівних.
За активну самовіддану працю в наданні волонтерської допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення у сфері надання соціальних послуг та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкращий волонтер по роботі з обслуговування ветеранів" відзначені Людмила БАТАНІНА, Ганна НОСКОВА, Ганна РУБАН.
За активну самовіддану працю в наданні волонтерської допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення у сфері надання соціальних послуг та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкращий волонтер по роботі з обслуговування людей похилого віку" відзначені Любов ГУБЕНЮК, Валентина ЯКОВЕНКО.
За активну участь у дитячому волонтерському русі, безкорисливі вчинки та щиру допомогу тим, хто її потребує, життєдіяльну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкраща дитина-волонтер" відзначені Лілія БРОВАЧ - учениця 7  класу, член волонтерської організації "Надія" ЗОШ I-III ступенів №8; Карина ЛИННИК - учениця 7 класу, член волонтерської організації "Надія" ЗОШ I-III ступенів №8; Юлія ШКРОБОТ - учениця 7 класу, член шкільної волонтерської організації "Турбота" ЗОШ I-II ступенів №9. 
На базі закладів загальної середньої освіти міста багато років діють волонтерські загони, що мають свої девізи, емблеми та назви, де збираються діти та учнівська молодь за покликом душі для допомоги тим, хто цього потребує. Юні волонтери беруть участь у різноманітних благодійних акціях:  "Серце до серця", "Турбота про дитину", "Миколайчик для Героя". У рамках нещодавньої акції "Гвардійська родина - тобі, Україно!" школярі поділилися із своїми ровесниками, які проживають у районі проведення ООС, книгами, іграшками, канцтоварами, предметами першої необхідності, які передали через військовослужбовців та членів ГО "Ангел-охоронець". Зараз у школах міста виготовляються маскувальні сітки для наших захисників на позиціях. 
Щирі вітання зі святом та побажання миру, здоров'я і спокою в серцях побажала Валентина ПОПОВИЧ присутнім від імені міського голови та Охтирської міської ради. 

volont1.jpg volont2.jpg volont3.jpg 

 

 

 

 

 

 

volont4.jpg volont6.jpg volont5.jpg

 

 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Валентини ТЕЛИЧКО засідання комісії буде продовжено о 9.00 годині 17.12.2018 
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Галини ШИШКОВОЇ засідання комісії відбудеться 17.12.2018 о 13.00 годині
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.12.2018 по 23.12.2018

Детальніше...
 
18.12.2018 року о 17.00 годині відбудеться чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради з наступним порядком денним:
Детальніше...
 
14 грудня 2018 року о 13:00 в приміщенні Охтирської міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питаня порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок та дотримання чинного законодавства у сфері містобудування 
 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102