.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду
05.12.18
volont7.jpg
В Міжнародний день волонтера секретар міської ради Валентина ПОПОВИЧ привітала переможців міського конкурсу волонтерських організацій зі святом тих, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить нашу країну сильнішою
Багато охтирчан присвятили своє життя волонтерським турботам і внесли значний вклад у покращення життя людей, яким потрібна була допомога, змогли поділитися теплом своїх сердець з тими, кому це було вкрай необхідно.
Охтирські волонтери допомагають нашим захисникам на передовій, нашим громадянам похилого віку відчути турботу про себе, а дітям з інвалідністю бути разом з ровесниками на рівних.
За активну самовіддану працю в наданні волонтерської допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення у сфері надання соціальних послуг та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкращий волонтер по роботі з обслуговування ветеранів" відзначені Людмила БАТАНІНА, Ганна НОСКОВА, Ганна РУБАН.
За активну самовіддану працю в наданні волонтерської допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення у сфері надання соціальних послуг та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкращий волонтер по роботі з обслуговування людей похилого віку" відзначені Любов ГУБЕНЮК, Валентина ЯКОВЕНКО.
За активну участь у дитячому волонтерському русі, безкорисливі вчинки та щиру допомогу тим, хто її потребує, життєдіяльну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкраща дитина-волонтер" відзначені Лілія БРОВАЧ - учениця 7  класу, член волонтерської організації "Надія" ЗОШ I-III ступенів №8; Карина ЛИННИК - учениця 7 класу, член волонтерської організації "Надія" ЗОШ I-III ступенів №8; Юлія ШКРОБОТ - учениця 7 класу, член шкільної волонтерської організації "Турбота" ЗОШ I-II ступенів №9. 
На базі закладів загальної середньої освіти міста багато років діють волонтерські загони, що мають свої девізи, емблеми та назви, де збираються діти та учнівська молодь за покликом душі для допомоги тим, хто цього потребує. Юні волонтери беруть участь у різноманітних благодійних акціях:  "Серце до серця", "Турбота про дитину", "Миколайчик для Героя". У рамках нещодавньої акції "Гвардійська родина - тобі, Україно!" школярі поділилися із своїми ровесниками, які проживають у районі проведення ООС, книгами, іграшками, канцтоварами, предметами першої необхідності, які передали через військовослужбовців та членів ГО "Ангел-охоронець". Зараз у школах міста виготовляються маскувальні сітки для наших захисників на позиціях. 
Щирі вітання зі святом та побажання миру, здоров'я і спокою в серцях побажала Валентина ПОПОВИЧ присутнім від імені міського голови та Охтирської міської ради. 

volont1.jpg volont2.jpg volont3.jpg 

 

 

 

 

 

 

volont4.jpg volont6.jpg volont5.jpg

 

 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік