.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Голодомор 1932-1933 років arrow Свято міцного кохання
Свято міцного кохання
05.12.18
zaks1.jpg
З метою зміцнення інституту сім’ї, яка є первинним та основним осередком суспільства, популяризації проведення обрядів, річниць та ювілейних весіль, Охтирським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану започатковано проведення нових сімейних урочистостей для всіх бажаючих
Річниця весілля – це день, коли в черговий раз надається можливість привітати подружжя, які протягом багатьох років змогли зберегти своє кохання.
До Охтирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану завітали Микола та Катерина, щоб відзначити 26-у річницю свого весілля, символом його є міцний камінь нефрит, що символізує надійність і довголіття стосунків між подружжям.
Відновити спогади, які відчували батьки у день народження сім'ї, - такий подарунок зробили для них їхні діти та онуки. Як і 26 років тому урочисто лунав марш Мендельсона, обручки дідуся та бабусі тримали онуки Аріна та Поліна, а щоб шлюб був ще міцнішим, зв'язали їх руки рушником. Слова любові і вірності, теплі привітання та побажання звучали знову і знову. Радість і щастя не стримували ні гості, ні наречені. У цей святковий день подружжя наповнювали такі емоції, як і у день зеленого весілля.
Нові послуги, запроваджені Міністерством юстиції України, зміцнюють родинні зв'язки і допомагають підтримувати традиції нашого народу.
 
За 11 місяців поточного року в Охтирському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану проведено 250 весіль. 

#ДеньНародженняКохання
zaks2.jpg zaks3.jpg zaks4.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік