.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Атестація робочих місць після реорганізації підприємства
12.11.18
Іноді виникають питання чи необхідно проводити атестацію робочих місць за умовами праці після реорганізації підприємства, чи структурного підрозділу?
Відповідно до постанови КМУ «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 1 серпня 1992 р. № 442 атестацію необхідно проводити на підприємствах і організаціях де технологічний процес, обладнання яке використовується сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть вплинути на стан здоров’я працюючих. Бо як інакше підтвердити право працівників на пенсію за віком на пільгових умовах, додаткову оплачувану відпустку, оплату праці у підвищеному розмірі, скорочення тривалості робочого часу, безоплатне забезпечення лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством, тільки якщо це буде належним чином підтверджено у висновках атестаційної комісії та закріплено наказом по підприємству.
Для цього повинно бути ухвалено рішення щодо поширення результатів атестації робочих місць за умовами праці, проведеної на робочих місцях до реорганізації, на відповідні місця новоутворених структурних підрозділів, за умови збереження чинних умов праці. Відповідне рішення має бути оформлене наказом підприємства після висновку комісії про незмінність умов праці після реорганізації. 
Під час оформлення (документів) матеріалів комісії з атестації робочих місць за умовами праці має бути враховано та підтверджено первинними документами зміни, що відбулися у структурі підприємства. Також у матеріалах атестації робочих місць нового структурного підрозділу мають бути: Листи спостережень та Фотографії робочого дня, що дасть можливість встановити чи підтвердити час зайнятості працівника в шкідливих умовах, Карти умов праці, що дасть можливість правильно оцінити умови праці. Наявність перелічених матеріалів дасть можливість, обґрунтувати та підтвердити права працівників на пільги і компенсації, які були до реорганізації. Таким чином буде забезпечено механізм щодо реалізації прав працівників на охорону здоров’я і безпечні умови праці, пільги й компенсації за роботу в несприятливих умовах.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...