.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Свято всіх творчих особистостей
09.11.18
_dsc8047.jpg

Міський голова привітав працівників культури, аматорів сцени та майстрів народного мистецтва, які зібралися в малій залі міського центру культури і дозвілля, з їх професійним святом та взяв участь  в святковій презентації нової в Охтирці сцени

 

Вручаючи грамоти кращим працівникам культури, Ігор АЛЄКСЄЄВ зазначив, що сподівається в наступному році відзначення професійного дня працівників культури проводити в залі, доповненій сучасним сценічним обладнанням.  

Роботи по монтажу конструкцій нової сцени в центрі культури і дозвілля практично завершилися напередодні професійного свята людей, які самі створюють свято для інших своєю творчою діяльністю.

Віднині на власній сцені охтирські митці проводитимуть репетиції та представлятимуть свою творчість глядачам, прийматимуть творчі колективи з інших регіонів України, запрошувати театральні групи, організовувати та проводити різноманітні творчі фестивалі.

_dsc7994.jpg 

_dsc7987.jpg _dsc8055.jpg 

 

 

 

 

 

 

_dsc8058.jpg _dsc8074.jpg _dsc8143.jpg 

 

 

 

 

 

 

_dsc8147.jpg

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.