.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Отримання коштів невикористаної житлової субсидії
09.11.18
komis81120181.jpg
На засіданні комісії з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян, що пройшла під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира РУДЕНКА, розглянуто 236 заяв охтирчан щодо надання соціальної підтримки, передбаченої законодавством, 4 заяви щодо подовження до 1 листопада поточного календарного року подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії
217 звернень стосувалися призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, 2 заяви про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, 17 заяв про внесення в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання. 
Рішенням комісії по 7 заявам було відмовлено у призначенні субсидії. По 229 зверненням прийнято позитивні рішення, виплати будуть здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства.
komis81120182.jpg komis81120183.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості