.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Чемпіонат світу 2018 року з панкратіону
09.11.18
pankration1.jpg
У складі збірної України наш земляк Денис ЗЕЛЕНСЬКИЙ в Бобруйську (Білорусь) взяв участь у Чемпіонаті світу 2018 року з панкратіону
І хоча в дебютному для себе чемпіонаті Денис зупинився за крок до медалі, але різниця з бронзовим переможцем в один бал.  
Фінансову підтримку та організацію поїздки спортсмену забезпечили управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації, Сумський обласний осередок федерації панкратіону України та депутат  міської ради Федір Кісєлар.
pankration2.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.