.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Обговорення питань сприяє формуванню ідей
08.11.18
krstil2.jpg
За участю членів міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання представників громадських організацій відповідного спрямування, закладів культури та освіти відділом молоді та спорту в приміщенні міської дитячої бібліотеки проведено «круглий стіл» на тему «Національно-патріотичне виховання молоді» 

На заході свої думки з приводу національно-патріотичного виховання молоді в нашому місті висловили начальник відділу молоді та спорту Світлана Долганова, директор КЗ «Охтирський краєзнавчий музей» Людмила Міщенко, директор місцької централізованої бібліотечної системи Алла Фомічова, заступник військового комісара Охтирського міського об’єднаного комісаріату Андрій Шандиба, методист відділу освіти Інна Кузнєцова, заступник голови Охтирської міської ради ветеранів війни та праці Людмила Полякова, голова міського осередку «Просвіта» Олександр  Скиба, керівник гуртка Охтирського міського центру позашкільної роботи – Мала академія наук Галина Альжинська, керівник ГО "Охтирський міський військово-спортивний клуб "Пам'ять" Анатолій Чернишкін.
В ході засідання обговорювалися питання військово-патріотичного та духовно-морального виховання дітей та молоді, організації підготовки молоді до служби в лавах Збройних сил України. Значну увагу було приділено питанням відродження та збереження українських національних та історичних традицій, проведення музейних виставок, заходів, презентацій, зустрічей, видання краєзнавчих матеріалів з історії рідного міста, організація спільних заходів з ветеранами військової служби, учасниками АТО та ООС. 
За результатами «круглого столу» продовжуватиметься робота в цьому напрямку, залучаючи якомога більше дітей та молоді до заходів, що впливатимуть на формування їх національної свідомості.
krstil1.jpgkrstil3.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.