.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна
Обговорення питань сприяє формуванню ідей
08.11.18
krstil2.jpg
За участю членів міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання представників громадських організацій відповідного спрямування, закладів культури та освіти відділом молоді та спорту в приміщенні міської дитячої бібліотеки проведено «круглий стіл» на тему «Національно-патріотичне виховання молоді» 

На заході свої думки з приводу національно-патріотичного виховання молоді в нашому місті висловили начальник відділу молоді та спорту Світлана Долганова, директор КЗ «Охтирський краєзнавчий музей» Людмила Міщенко, директор місцької централізованої бібліотечної системи Алла Фомічова, заступник військового комісара Охтирського міського об’єднаного комісаріату Андрій Шандиба, методист відділу освіти Інна Кузнєцова, заступник голови Охтирської міської ради ветеранів війни та праці Людмила Полякова, голова міського осередку «Просвіта» Олександр  Скиба, керівник гуртка Охтирського міського центру позашкільної роботи – Мала академія наук Галина Альжинська, керівник ГО "Охтирський міський військово-спортивний клуб "Пам'ять" Анатолій Чернишкін.
В ході засідання обговорювалися питання військово-патріотичного та духовно-морального виховання дітей та молоді, організації підготовки молоді до служби в лавах Збройних сил України. Значну увагу було приділено питанням відродження та збереження українських національних та історичних традицій, проведення музейних виставок, заходів, презентацій, зустрічей, видання краєзнавчих матеріалів з історії рідного міста, організація спільних заходів з ветеранами військової служби, учасниками АТО та ООС. 
За результатами «круглого столу» продовжуватиметься робота в цьому напрямку, залучаючи якомога більше дітей та молоді до заходів, що впливатимуть на формування їх національної свідомості.
krstil1.jpgkrstil3.jpg
 
 
Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості