.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Мрія усміхнулася мені
08.11.18
img_4647.jpg
Під такою назвою працівники міського центру реабілітації дітей-інвалідів організували доброчинну акцію для втілення в життя мрій своїх особливих вихованців 

Кожна людина має право на мрію. У кожного вона є і кожен рухається у напрямку її здійснення, але це не просто зробити дитині, тим паче, з особливими потребами. Саме ця думка надихнула працівників нашого Центру створити проект «Мрія усміхнулася мені». Цей проект може ощасливити дитину і допомогти здійснити мрію, зрозуміти, що світ наповнений добром і усмішками, що радість, щастя, наша любов, тепло й підтримка завжди поруч. Реалізація проекту почалася. 
В Центрі є дитина, яка мріє стати пожежником, але в силу життєвих обставин ця мрія недосяжна. Ініціатори проекту вирішили приблизити мрію до дитини, дати можливість відчути реалії життя пожежного і побачити себе в цій професії. 
Був складений план, звернулись за допомогою до пожежно - рятувальної служби. Там відразу відгукнулися, були задіяні всі підрозділи частини. В роботу вкючилася обласна пожежна команда. 
Настю запросили до пожежної частини і від самого її будинку доправили пожежною машиною до пожежної частини. І там почалося реальне життя пожежника: дівчинка разом з рятувальниками знаходилися в машині, пробувала керувати пристроями пожежного автомобіля під наглядом професіоналів, одягала пожежну форму, власноруч з рукава гасила умовну пожежу, відчуваючи себе справжнім рятувальником. Разом з дівчинкою рятувальники відвідали і її навчальний заклад. Анастасія отримала сертифікат юного пожежника та пожежну каску на згадку про незвичайну подію в її житті.
Скільки було здивування, радості і щастя в очах цієї дитини. 
Не менше раділи ті, хто організував цю, здавалося, нездійсненну мрію, хто зміг зробити дитину щасливою. 
Ми вдячні управлінню пожежно-рятувальній служби в Сумській області, які стали чарівниками для маленької охтирчаночки Насті, разом виконали її велике бажання. 
Сподіваємося, що наш проект допоможе відчути справжнє щастя тим, хто найбільше цього потребує! 
Реалізація проекту триває. 
img_4655.jpg
 


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.