.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Мрія усміхнулася мені
08.11.18
img_4647.jpg
Під такою назвою працівники міського центру реабілітації дітей-інвалідів організували доброчинну акцію для втілення в життя мрій своїх особливих вихованців 

Кожна людина має право на мрію. У кожного вона є і кожен рухається у напрямку її здійснення, але це не просто зробити дитині, тим паче, з особливими потребами. Саме ця думка надихнула працівників нашого Центру створити проект «Мрія усміхнулася мені». Цей проект може ощасливити дитину і допомогти здійснити мрію, зрозуміти, що світ наповнений добром і усмішками, що радість, щастя, наша любов, тепло й підтримка завжди поруч. Реалізація проекту почалася. 
В Центрі є дитина, яка мріє стати пожежником, але в силу життєвих обставин ця мрія недосяжна. Ініціатори проекту вирішили приблизити мрію до дитини, дати можливість відчути реалії життя пожежного і побачити себе в цій професії. 
Був складений план, звернулись за допомогою до пожежно - рятувальної служби. Там відразу відгукнулися, були задіяні всі підрозділи частини. В роботу вкючилася обласна пожежна команда. 
Настю запросили до пожежної частини і від самого її будинку доправили пожежною машиною до пожежної частини. І там почалося реальне життя пожежника: дівчинка разом з рятувальниками знаходилися в машині, пробувала керувати пристроями пожежного автомобіля під наглядом професіоналів, одягала пожежну форму, власноруч з рукава гасила умовну пожежу, відчуваючи себе справжнім рятувальником. Разом з дівчинкою рятувальники відвідали і її навчальний заклад. Анастасія отримала сертифікат юного пожежника та пожежну каску на згадку про незвичайну подію в її житті.
Скільки було здивування, радості і щастя в очах цієї дитини. 
Не менше раділи ті, хто організував цю, здавалося, нездійсненну мрію, хто зміг зробити дитину щасливою. 
Ми вдячні управлінню пожежно-рятувальній служби в Сумській області, які стали чарівниками для маленької охтирчаночки Насті, разом виконали її велике бажання. 
Сподіваємося, що наш проект допоможе відчути справжнє щастя тим, хто найбільше цього потребує! 
Реалізація проекту триває. 
img_4655.jpg
 


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості