.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Майно берегти потрібно не лише власне
07.11.18
_dsc7918.jpg
Усі об'єкти комунальної власності, що ремонтуються, реконструюються чи будуються на території міста влаштовуються для того аби покращити його інфраструктуру, забезпечити там комфортне перебування людей та дати можливість охтирчанам отримувати естетичне задоволення в місцях загального користування
Учні однієї з міських шкіл на велосипедах влаштували гонки на футбольному полі в міському парку, хизуючись один поперед одного своїм умінням управляти залізним конем. Результатом їх заїздів було пошкоджено штучне покриття футбольного поля і припинення якийсь час його використання за призначенням. 
Інформаційна таблиця про час роботи та правилами поведінки на футбольному полі також стала для когось вкрай необхідною, що була зірвана і викинута неподалік.
В парку, де навколо штучних водойм висаджено кущі хризонтем, кілька кущів вирвані з корінням і викинуті на території парку. 
Зараз відновлено покриття, встановлено нову інформаційну табличку, висаджено квіти, проведено роз'яснювальну роботу з порушниками, попереджено про адмінеістративну відповідальність. 
 
Шановні охтирчани, давайте спільно берегти те, що створюється на території нашого міста для нас усіх та наших дітей.
Кожен несе моральну відповідальність за той куточок рідної землі, де народився, живе, виховує дітей і працює. 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.