.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Майно берегти потрібно не лише власне
07.11.18
_dsc7918.jpg
Усі об'єкти комунальної власності, що ремонтуються, реконструюються чи будуються на території міста влаштовуються для того аби покращити його інфраструктуру, забезпечити там комфортне перебування людей та дати можливість охтирчанам отримувати естетичне задоволення в місцях загального користування
Учні однієї з міських шкіл на велосипедах влаштували гонки на футбольному полі в міському парку, хизуючись один поперед одного своїм умінням управляти залізним конем. Результатом їх заїздів було пошкоджено штучне покриття футбольного поля і припинення якийсь час його використання за призначенням. 
Інформаційна таблиця про час роботи та правилами поведінки на футбольному полі також стала для когось вкрай необхідною, що була зірвана і викинута неподалік.
В парку, де навколо штучних водойм висаджено кущі хризонтем, кілька кущів вирвані з корінням і викинуті на території парку. 
Зараз відновлено покриття, встановлено нову інформаційну табличку, висаджено квіти, проведено роз'яснювальну роботу з порушниками, попереджено про адмінеістративну відповідальність. 
 
Шановні охтирчани, давайте спільно берегти те, що створюється на території нашого міста для нас усіх та наших дітей.
Кожен несе моральну відповідальність за той куточок рідної землі, де народився, живе, виховує дітей і працює. 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада 2018 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

 
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в період з 20 до 22 листопада 2018 року у м. Ошогбо (штат Осун, Федеративна Республіка Нігерія) відбудеться міжнародний виставковий захід «Agritech Nigeria Osun 2018»
Детальніше...
 
У Сумській області 20-21 листопада 2018 року планується проведення Днів програми «Готові до співпраці з Німеччиною » (program «Fit for Partnership with Germany») (далі - програма )
 
21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості