.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Підписана декларація гарантує медичну допомогу громадянину
Підписана декларація гарантує медичну допомогу громадянину
01.11.18
dsc7.jpg
Охтирка серед лідерів Сумської області за динамікою укладання угод із сімейними лікарями, хоча ще є громадяни, які зволікають з визначенням свого сімейного лікаря 
За інформацією адміністрації комунального некомерційного підприємства “Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” на 30 жовтня укладено 26756 декларацій, що складає в середньому 1029 декларацій на 1 лікаря. Загалом 56,1% мешканців міста мають свого сімейного лікаря.
 
Шановні охтирчани, які ще вагаються з вибором лікаря, будь ласка, зробіть це швидше, адже громадяни, які не підпишуть декларації до завершення поточного року, ризикують залишитися надалі без допомоги вузькоспеціалізованих лікарів. З 1 січня 2019 року, наприклад, на прийом до окуліста чи отоларинголога не можна буде потрапити без направлення сімейного лікаря, окрім випадків, коли необхідна невідкладна допомога. 
ds9.jpg
ds8.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...