.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Вибори наближаються...
Вибори наближаються...
24.10.18
podushka.jpg
На минулому тижні до керівника педіатричного відділення Охтирської центральної районної лікарні звернулися представники Хухрянської громади з пропозицією надати допомогу, якщо це необхідно, для лікування хворих у відділенні

Так як, педіатричне відділення укомплектоване на 100% подушками і матрацами, в ході спілкування було прийнято рішення про можливість передачі до дитячого відділення гіпоалергенних подушок. 

А далі події розвивалися вже з політичним ухилом - організовано і проведено концертну програму з акцентом на те, що зібрані кошти від концерту підуть на благодійну справу з придбання подушок для педіатричного відділення. Гарні артисти, гарні виступи, але ж подушок поки що немає, а враження, що діти в лікарні не мають на чому спати, залишилося.

Спасибі всім, хто хоче допомогти і допомагає, ми не відмовляємося від допомоги, але прикро, що здоров'я дітей окремі політики використовують розмінною монетою у політичній боротьби.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...