.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Вибори наближаються...
Вибори наближаються...
24.10.18
podushka.jpg
На минулому тижні до керівника педіатричного відділення Охтирської центральної районної лікарні звернулися представники Хухрянської громади з пропозицією надати допомогу, якщо це необхідно, для лікування хворих у відділенні

Так як, педіатричне відділення укомплектоване на 100% подушками і матрацами, в ході спілкування було прийнято рішення про можливість передачі до дитячого відділення гіпоалергенних подушок. 

А далі події розвивалися вже з політичним ухилом - організовано і проведено концертну програму з акцентом на те, що зібрані кошти від концерту підуть на благодійну справу з придбання подушок для педіатричного відділення. Гарні артисти, гарні виступи, але ж подушок поки що немає, а враження, що діти в лікарні не мають на чому спати, залишилося.

Спасибі всім, хто хоче допомогти і допомагає, ми не відмовляємося від допомоги, але прикро, що здоров'я дітей окремі політики використовують розмінною монетою у політичній боротьби.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...