.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Медзаклади первинної меддопомоги
Медзаклади первинної меддопомоги
24.10.18
51utepldah.jpg
В жовтні 2018 року Національна служба здоров’я України  перерахувала кошти Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Охтирка
    Комунальним некомерційним підприємством Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в жовтні 2018 отримано кошти від Національної служби здоров’я України на підставі укладеного в серпні поточного року договору. Саме в цьому договорі йдеться про те, що кошти до Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Охтирка мають спрямувати з 1 жовтня. Тепер щомісяця Служба перераховуватиме міському  Центру первинної медико-санітарної допомоги кошти відповідно до кількості пацієнтів, які підписали там декларацію з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Крім того, до липня 2019 року Служба додатково оплачуватиме за тих пацієнтів, які поки не обрали свого лікаря, але проживають на території обслуговування медзакладу.
     Медзаклади первинної меддопомоги, які уклали договір з Національнаою службою здоров'я України, вже отримують фінансування за новою системою і можуть запропонувати своїм медпрацівникам вдвічі чи навіть втричі більшу заробітну плату.
Водночас вони можуть запланувати ремонт або закупівлю сучасного медичного обладнання для своїх пацієнтів. 
На сьогодні 25897 охтирчан обрали собі сімейного лікаря  з комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», що складає  – 996   декларацій  на 1 лікаря та 54,3%  від всього населення міста.    
Сумська область – серед лідерів в Україні за динамікою укладання угод із сімейними лікарями, але певна частка людей ще зволікає. Наразі на Сумщині підписано вже 513 тисяч 20 декларацій, уже 47% населення області мають свого сімейного лікаря. Щотижня в Сумській області підписується від 15 000 до 20 000 декларацій. Шановні охтирчани, які ще вагаються з вибором лікаря : громадяни, які не підпишуть декларації до нового року, ризикують залишитися без допомоги вузькоспеціалізованих лікарів. Адже, наприклад, на прийом до окуліста чи отоларинголога не можна буде потрапити без направлення сімейного лікаря, окрім випадків, коли необхідна невідкладна допомога. 
Лідером щодо укладення угод з лікарями серед міст є Лебедин, де вже 91% населення підписали декларації,  Охтирка – 53%, Суми – 52%, Ромни – 41%, Конотоп – 17%, Шостка – 7%. У районах середній показник підписаних декларацій – більше 60%.
       Відповідно до програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік по галузі «Охорона здоров’я» станом на 23.10.2018:
       Продовжуються роботи по утепленню фасаду та благоустрою прилеглої території добудови п'ятиповерхового лікарняного комплексу КЗ «Охтирська ЦРЛ», що планується до здачі в експлуатацію восени 2018. Всі роботи на об’єкті добудови лікарняного комплексу проводяться відповідно до календарного графіку. 
       КЗ «Охтирська ЦРЛ» 05.06.2018 року проведено аукціон для закупівлі лапароскопічної стійки, заключено та оприлюднено договір з переможцем торгів, 28.09.2018 проведено поставку лапароскопічної стійки вартістю 1880,1тис.грн. в КЗ «Охтирська ЦРЛ», оплату проведено за обладнання. Крім того  27.07.2018 були укладені та оприлюднені договори з переможцем торгів на закупівлю електровідсмоктувачів на суму 41,1тис.грн. та електрокоагулятора PRO-ESU400 на суму 73,8тис.грн., наразі обладнання доставлено в КЗ «Охтирська ЦРЛ»,  оплату проведено за обладнання.
       Завершено  капітальний ремонт даху амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 1 КНП ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»  за адресою вул.Сумська,55. 
       На завершальному етапі роботи з ремонту дахів терапевтичного відділення, консультативно-діагностичної поліклініки та переходу КЗ «Охтирська центральна районна лікарня». 
51byter.jpg 51dahper.jpg 51dahtv.jpg 51utepl.jpg 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019