.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Нагальні питання пасажирських перевезень під контролем!
Нагальні питання пасажирських перевезень під контролем!
18.10.18
_dsc7353.jpg
Заступник міського голови Сергій Мартим’янов зібрав екстренне засідання комісії з питань контрою за станом обслуговування пасажирів автомобільним транспортом загального користування на території м.Охтирка
Нагальним питанням було вирішення проблеми транспортного сполучення з с. В. Озеро міста Охтирки. Проблема виникла після відмови перевізника Данилюк А.В. в подальшому обслуговувати  маршрут №11а «В.Озеро–АТЗТ «Зоря»-Дачний» та не виходу його автобусів на маршрут з 17 жовтня 2018.
Членами комісії разом з перевізниками з асоціації перевізників та вантажів «Сигнал» розробили тимчасову схему транспортного сполучення села В.Озеро з містом Охтирка.  
 

_dsc7350.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...