.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow Конкурс на перевезення пасажирів відбувся за 4 маршрутами
Конкурс на перевезення пасажирів відбувся за 4 маршрутами
16.10.18
komistr1.jpg
Під головуванням заступника міського голови Сергія Мартим'янова відбулося засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на шести автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка
Конкурс проходив по визначенню перевізників, які обслуговуватимуть маршрути в режимі руху маршрутного таксі: №7 «Сиркомбінат-Центр-залізничний вокзал», №1 «Дачний-залізничний вокзал (вул.Армійська-вул. Київська), №8а  «Гай Шевченка – Центр (із заїздом до Центрального кладовища в дні релігійних свят за окремим графіком)»,  №9  «Підлозіївка-Центр-Кардашівка (до межі міста)»  та у звичайному режимі руху: № 3а «пров.Киріковський-вул.Революції» та № 6а «Дачний-АТЗТ «Зоря»».
Перевізники змагалися за право здійснювати перевезення на маршрутах 1, 8а, 3а та 6а.
На жаль, бажаючих перевізників обслуговувати маршрути №7 «Сиркомбінат-Центр-залізничний вокзал» та №9 «Підлозіївка-Центр-Кардашівка (до межі міста)» не виявилося.
За цими маршрутами конкурс буде оголошуватися повторно.
komistr2.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.06.2019 по 30.06.2019
Детальніше...
 
27 червня 2019 о 15.00 в міському центрі культури і дозвілля відбудеться тематичний захід "Конституція - основний закон для влади і громади". 
Вхід вільний.
 
25 червня 2019 року о 8:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
24 червня 2019 року о 9.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
26 червня о 19.00 годині на Успенській площі збираються випускники закладів загальної середньої освіти м.Охтирка для участі у святковій ході. Початок ходи о 19.30.
З 20.00 на стадіоні "Нафтовик" відбудеться міський випускний вечір "Журавлиний вирій-2019".
Детальніше...
 
Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...