.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Люди отримають соціальні гарантії
12.10.18
_dsc6565.jpg
На засіданні комісії з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира Руденка розглянуто 163 заяви охтирчан щодо надання соціальної підтримки, передбаченої законодавством, 55 заяв про подовження до 1 листопада поточного календарного року подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії та 8 заяв про припинення надання житлової субсидії

152 звернення стосувалися призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, 5 заяв про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, 6 заяв про внесення в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання. 
Рішенням комісії по 2 заявам було відмовлено у призначенні субсидії. По 161 зверненню прийнято позитивні рішення, виплати будуть здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства.
_dsc6566.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.