.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Діти будуть під наглядом держави
11.10.18
_dsc6559.jpg
Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету на позачерговому засіданні у зв'язку з неналежним виконанням батьками свого батьківського обов'язку
У відділі з питань соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді управління соціального захисту населення під соціальним супроводом багатодітна родина перебуває вже не один рік - ще у 2010 році вона занесена до банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і супровід сім'ї здійснюється на постійній основі у зв'язку з неналежним виконанням батьками батьківських обов'язків. Під час здійсненя соціального супроводу з сім'єю проводиться консультаційно-роз'яснювальна робота щодо створення і підтримання належних санітарно-гігієнічних умов для проживання дітей, навчання навичкам самостійного виходу з конфліктних ситуацій, відповідального батьківства, щодо раціонального планування та використання сімейного бюджету. Але батьки постійно це ігнорують, не прислухаються до рекомендацій та шукають відмовки з приводу невиконання своїх батьківських зобов'язань.
Неодноразові візити представників соцслужб виявляли бруд в приміщенні, де знаходилися діти, відсутність продуктів харчування, готової їжі та бажання батьків змінювати на краще ситуацію. Після останнього обстеження, коли було виявлено хворих дітей, яких було доправлено до педіатричного відділення і відносно яких прийнято рішення після проведення необхідних правових заходів щодо вилучення із родини. 
Родина уже в минулому році мала час на покращення свого відношення до дітей та створення їм сприятливих умов, коли п'ятеро дітей перебували в Хоружівському центрі реабілітації, куди влаштувала дітей міська служба у справах дітей, але висновки батьками зроблені не були і тепер сім дітей віком від 5 місяців до 11 років будуть перебувати у державних закладах до вирішення питання в суді про відібрання дітей у батьків без позбавлення батьків батьківських прав.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат.
       Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до конкурсної комісії управління такі документи:
заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого 
      самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  
      корупції» за 2018 рік;
копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України (засвідчується кадровою службою);
2 фотокартки розміром 4х6 см;
копію військового квитка (для військовослужбовців або ійськовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1.

      Інформацію щодо вимог до кандидатів можна отримати за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1,  каб. № 35 або за телефоном  4-15-30. 

 
 
       Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», прийнято рішення відділу охорони здоров’я «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» :
 
Запрошуємо всіх бажаючих охтирчан та гостей нашого міста віком від 13 років та старше взяти участь у велопробігу до Дня велосипедиста та Дня Європи 18 травня 2019 року вулицями нашого міста.
Всім учасникам велопробігу бажано бути в шоломах та вишиванках.
Збір та реєстрація учасників розпочнеться о 09.30 біля міського центру культури і дозвілля.
Маршрут руху визначено наступний: збір біля КЗ «ОМЦКД» – вул. Незалежності – вул. Армійська – пров. Лісний – вул. Київська – площа Успенська – вул. Чкалова – вул. Батюка – вул. Широка – вул. Гастелло – вул. Шевченка – вул. Перемоги –площа Успенська – вул. Незалежності – площа Соборна – вул. Незалежності – КЗ «ОМЦКД».
Кожен велосипедист, який візьме участь у велопробігу, отримує картку учасника, яку зможе обміняти на подарунок під час участі у наступному велопробігу. Додаткова інформація буде оголошена під час проведення інструктажу з техніки безпеки.
Якщо Ви не зможете взяти участь у велопробігу, то побачите, як це роблять інші.