.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Діти будуть під наглядом держави
11.10.18
_dsc6559.jpg
Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету на позачерговому засіданні у зв'язку з неналежним виконанням батьками свого батьківського обов'язку
У відділі з питань соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді управління соціального захисту населення під соціальним супроводом багатодітна родина перебуває вже не один рік - ще у 2010 році вона занесена до банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і супровід сім'ї здійснюється на постійній основі у зв'язку з неналежним виконанням батьками батьківських обов'язків. Під час здійсненя соціального супроводу з сім'єю проводиться консультаційно-роз'яснювальна робота щодо створення і підтримання належних санітарно-гігієнічних умов для проживання дітей, навчання навичкам самостійного виходу з конфліктних ситуацій, відповідального батьківства, щодо раціонального планування та використання сімейного бюджету. Але батьки постійно це ігнорують, не прислухаються до рекомендацій та шукають відмовки з приводу невиконання своїх батьківських зобов'язань.
Неодноразові візити представників соцслужб виявляли бруд в приміщенні, де знаходилися діти, відсутність продуктів харчування, готової їжі та бажання батьків змінювати на краще ситуацію. Після останнього обстеження, коли було виявлено хворих дітей, яких було доправлено до педіатричного відділення і відносно яких прийнято рішення після проведення необхідних правових заходів щодо вилучення із родини. 
Родина уже в минулому році мала час на покращення свого відношення до дітей та створення їм сприятливих умов, коли п'ятеро дітей перебували в Хоружівському центрі реабілітації, куди влаштувала дітей міська служба у справах дітей, але висновки батьками зроблені не були і тепер сім дітей віком від 5 місяців до 11 років будуть перебувати у державних закладах до вирішення питання в суді про відібрання дітей у батьків без позбавлення батьків батьківських прав.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.