.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Діти будуть під наглядом держави
11.10.18
_dsc6559.jpg
Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету на позачерговому засіданні у зв'язку з неналежним виконанням батьками свого батьківського обов'язку
У відділі з питань соціальної підтримки сім'ї, дітей та молоді управління соціального захисту населення під соціальним супроводом багатодітна родина перебуває вже не один рік - ще у 2010 році вона занесена до банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і супровід сім'ї здійснюється на постійній основі у зв'язку з неналежним виконанням батьками батьківських обов'язків. Під час здійсненя соціального супроводу з сім'єю проводиться консультаційно-роз'яснювальна робота щодо створення і підтримання належних санітарно-гігієнічних умов для проживання дітей, навчання навичкам самостійного виходу з конфліктних ситуацій, відповідального батьківства, щодо раціонального планування та використання сімейного бюджету. Але батьки постійно це ігнорують, не прислухаються до рекомендацій та шукають відмовки з приводу невиконання своїх батьківських зобов'язань.
Неодноразові візити представників соцслужб виявляли бруд в приміщенні, де знаходилися діти, відсутність продуктів харчування, готової їжі та бажання батьків змінювати на краще ситуацію. Після останнього обстеження, коли було виявлено хворих дітей, яких було доправлено до педіатричного відділення і відносно яких прийнято рішення після проведення необхідних правових заходів щодо вилучення із родини. 
Родина уже в минулому році мала час на покращення свого відношення до дітей та створення їм сприятливих умов, коли п'ятеро дітей перебували в Хоружівському центрі реабілітації, куди влаштувала дітей міська служба у справах дітей, але висновки батьками зроблені не були і тепер сім дітей віком від 5 місяців до 11 років будуть перебувати у державних закладах до вирішення питання в суді про відібрання дітей у батьків без позбавлення батьків батьківських прав.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.