.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Тротуар буде відновлено до провулку Михайленка
11.10.18
trot.jpg
В рамках виконання заходів, передбачених Програмою економічного та соціального розвитку міста на 2018 рік, продовжується влаштування тротуарів на вулиці Перемоги 
В цьому році заплановано відновлення твердого покриття з фігурних елементів мощенння на ділянці від провулку Миколи Хвильового до провулку Михайленка.
У 2019 році після настання сприятливих погодних умов, роботи будуть продовжені і оновлений тротуар з'єднає площу Успенську з вулицею Танкістів-Кантемирівців.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.