.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
УПА – відповідь нескореного народу
11.10.18
11vist.jpgУ Охтирській центральній міській бібліотеці відкрилася фотодокументальна виставка плакатів «УПА- відповідь нескореного народу. Повстанці проти нацизму і комунізму», підготовлена Українським інститутом пам'яті 
На відкриття виставки прийшли учні 10-го та 11-го класу Охтирської ЗОШ І-ІІІст.№8. Презентацію плакатів з інформаційним супроводом провела бібліотекар читального залу Губенок Л. М., яка розповіла молоді про виникнення УПА та початок протистояння, про боротьбу повстанців проти нацистського та комуністичного тоталітарних режимів. Розповідь  про  Українську Повстанську Армію продовжив голова ГО «Просвіта» Скиба О. М., який навів цікаві факти про національно-визвольний рух на Україні, зокрема і на Сумщині.
Учні ознайомилися з тематичною книжковою виставкою «Вони боролися за волю України.
12vist.jpg
13vist.jpg
 
Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.