.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Збірна України з охтирчанами показує чудові результати
10.10.18
img_1321.jpg
Охтирчанин майстер спорту міжнародного класу Вячеслав Нестеренко у своїй віковій категорії зайняв друге місце, здобувши срібну медаль в загальний залік команди України, на міжнародному турнірі з боротьби карате-до "12 INTERNATIONAL KARATE GRAND PRIX" за спортивною олімпійською версією (WKF) , що відбувся у Польському місті Біелско-Біала
В змаганнях взяли участь близько двох з половиною тисяч спортсменів з тридцяти трьох країн світу, включаючи Японію. Загалом двісті десять окремих команд змагалися в спортивному комплексі протягом трьох днів одночасно на восьми татамі.  Збірну команду України представляли 150 спортсменів разом з Вячеславом Нестеренко. 
За підсумками  змагань команда України посіла почесне третє місце.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.