.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна
«Active evening» визначав найкращих танцюристів
09.10.18
activ.png
«Охтирський міський центр культури і дозвілля» та «Охтирська ФРІ», мотивуючись гаслом "Рух - це життя" вперше в Охтирці організували хореографічні баталії «Active evening» для всіх бажаючих показати своє відчуття ритму та естетичне володіння тілом
Дев’ятеро сміливців у чотирьох турах змагалися за звання «кращий танцюрист вечора». Кожен викладався на повну, демонструючи неймовірні рухи під швидкі ритми музики. Глядачі бурхливими оплесками вітали переможців, які окрім прихильності публіки, отримали сертифікати на цікаві призи від спонсорів. 
Далі «запалював» публіку молодий рок-гурт «Hello From The Light», який своїми піснями додав ще більшого драйву цьому вечору. Глядачів переповнювали позитивні емоції від виступу та бажання зібратися в наступному разі ще в більшому колі любителів музики і танцю.  

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.