.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Директор нашого музею відзначена подякою Міністерства освіти України
09.10.18
_dsc6464.jpg
У 2018 році Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, Національний центр «Мала академія наук України» відзначили подякою Міщенко Людмилу Володимирівну за педагогічний професіоналізм та успішну підготовку переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН – юніор дослідник».

Впродовж 24 років директор комунального закладу «Охтирський міський краєзнавчий музей» Людмила Міщенко співпрацює з комунальним позашкільним навчальним закладом «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук України», з Сумським територіальним відділенням МАН. Лекції, екскурсії, робота у фондах музею та архівів, підготовка спільних радіопередач, консультування науково-дослідницьких учнівських робіт з краєзнавства, етнографічні експедиції, наукові конференції – ось неповний перелік спільних форм роботи. 
5 років поспіль заклади співпрацюють у форматі «Літньої школи музеєзнавства». За цей час більше двохсот юних науковців поринули у світ наукових звершень, стали переможцями обласних, Всеукраїнських конкурсів.
Подяку вручив міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ на апаратній нараді. 
124.jpg 
126.jpg 128.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.