.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Легіонери привозять перемоги до Охтирки
09.10.18
img_20181007_223343_427.jpg
Охтирські спортсмени взяли участь разом з майже півтисячою учасників з сімнадцяти клубів Харківської, Сумської та Запорізької областей, у Відкритому Кубку Харківської області з карате SKIF, де стали переможцями у своїх вікових категоріях
Турнір проведений на високому організаційному рівні, бої велися на чотирьох татамі. 
Спортсмени спортивного клубу «Легіон» з тренером В’ячеславом Копилом гідно представили наше місто і за результатом змагань у Замбровського Владислава – 1 місце, Богомола Владислава та Думчикова Віталія – 2 місце. Третє місце вибороли Копил Арсен, Давидов Дмитрій, Овчаренко Кирило, Мовсесян Єгор та Москаленко Тімур.
Молодці! 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.