.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Малий бізнес arrow Охтирчан знають в Канаді
Охтирчан знають в Канаді
01.10.18
pos1.jpg
Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман ВАЩУК разом з головою Сумської облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ та міським головою Ігорем АЛЄКСЄЄВИМ зустрілися з охтирськими підприємцями, які одні з перших на Сумщині співпрацюють з канадськими колегами, забезпечуючи їх дерев'яними виробами 

Зустріч відбулася в рамках ділової поїздки посла щодо налагодження активної двосторонньої співпраці Канади і Сумщини, а також експорту продукції, виготовленої у Сумській області.

Наші охтирські підприємці не лише налагодили ділові стосунки з представниками Канади, а й, завдяки такій співпраці, виходять на ринок США з своїми пропозиціями, що можуть зацікавити бізнес за океаном.

pos2.jpg

pos3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.