.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Усиновлення – це любов назавжди
28.09.18
dus1.jpg
З нагоди  Дня  усиновлення, за ініціативою служби у справах дітей Охтирської міської ради, при підтримці КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», відділів освіти та  культури на майданчику біля міського центру культури і дозвілля в межах Всеукраїнської акції відбулася міська акція-флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення
У флешмобі взяли участь близько 200 охтирчан, які під тематичний музичний супровід  створили символічне серце, оточене двома колами турботи і любові.
В цей же час розповсюджувалися буклети «Мрії збуваються», а 11 сімей усиновлювачів міста отримати привітання та подарунки з нагоди свята. 
По центральній вулиці міста оформлені та розміщені банери з надписом «30 вересня - День усиновлення. Усиновлення – це любов назавжди. Шукаємо батьків, які будуть так любити».

dus3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік