.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Голодомор 1932-1933 років arrow #ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ: 88 мільйонів на користь дітей Сумщини
#ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ: 88 мільйонів на користь дітей Сумщини
28.09.18
batko.jpg
Життєві історії невигадані й прекрасні своєю традиційністю: батько чекає народження сина, який буде йому другом та стане продовжувачем роду, або принцеси-доньки, яку він буде носити на руках
Але чомусь згодом красива історія затьмарюється непорозумінням між дорослими, і, на жаль, батьки забувають, що в них є сини і доньки. 
Закон #ЧужихДітейНеБуває став ефективним засобом нагадування для батьків, які не сплачували дітям аліменти. Як показала практика, його механізми справді ефективні. Сила обмежувальної постанови примусила батька на Путивльщині сплатити більше 10 тисяч гривень боргу, які стали подарунком до 18-річчя сина.
Чотири обмежувальних постанови вплинули на батька з Охтирщини, який сплатив своїй дитині майже 17 тисяч гривень.  
Подібно розгорталися ситуації з батьками-боржниками й на Глухівщині. Тільки після винесення державним виконавцем обмежувальних постанов та накладення арешту на майно та кошти сини дочекалися від батьків аліментів: один у розмірі більше 11 тисяч гривень, а другий більше 12 тисяч гривень. Ще один батько жалів грошей для своєї доньки Стефанії та не в повному обсязі сплачував аліменти, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 44 тисячі гривень. Та обмежувальні постанови подіяли: аліменти сплачені в повному обсязі.
У Сумах також значимі результати дії законів #ЧужихДітейНеБуває: накопичені борги по аліментах: 30 тисяч, 17 тисяч, 15 тисяч гривень  сплачено під впливом обмежувальних постанов.
Дію закону посилено ІІ пакетом, де передбачаються фінансові санкції за невчасну сплату аліментів. Саме завдяки цій нормі дитина в Сумах отримала не тільки 45 тисяч гривень боргу зі сплати аліментів, але й понад 22 тисяч гривень штрафу за несплату боргу більше трьох років.
Отож, батькам – боржникам по аліментах, варто знати, що другий пакет Закону #ЧужихДітейНеБуває передбачає зміни, серед яких: збільшення мінімального рекомендованого розміру аліментів до рівня прожиткового мінімуму; фінансові санкції за невчасну сплату, посилення відповідальності за ухилення від виплати аліментів та зміна правил тимчасового виїзду дитини за кордон.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.08.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік