.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Розвиток середнього й малого бізнесу arrow Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»
Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»
28.09.18

Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

Інструмент, що діє в рамках компоненту Г2020 «Індустріальне лідерство», надає змогу компаніям і іншим видам організацій, діяльність яких спрямована на дослідження та інновації, отримати доступ до фінансових інструментів на кшталт позики, гарантії,  контр-гарантії, часткове фінансування, тощо.

Скористатися таким інструментом можуть не лише МСП, але і дослідницькі центри, університети, громадсько-приватні партнерства, компанії та проекти спеціального призначення, спільні підприємства, тощо.

Підтримка надається головним чином інноваційним установам (іноді мікропідприємствам), особливо на стадії старт-апу або виходу на нові ринки.

Пріоритетом на 2016-2017 роки залишається, як і раніше, сильний акцент на бізнес-структури. Фінансові інструменти Г2020 співпрацюють у тісному контакті з подібними інструментами Програми конкурентоздатності підприємств та МСП (Competitiveness of Enterprises and Small and Medium-sized Enterprises – COSME).  Крім того, після оголошення Інвестиційного плану для Європи будуть налагоджені тісні зв’язки з Європейським фондом стратегічних інвестицій (European Fund for Strategic Investments (EFSI) для отримання максимального результату.

Позики та часткове фінансування надаються за необхідності, хоча пріоритети певних галузей або європейських програм спрямовані на те, щоб зробити можливим залучати фінансування, включаючи частину внеску певних органів управління у програму Європейського структурного та інвестиційного фонду. Компанії та інші установи з країн-членів ЄС та країн, асоційованих до Г2020, можуть бути бенефіціарами за цим інструментом, якщо не вказано інше.

Європейський інвестиційний банк (European Investment Bank (EIB) та Європейський інвестиційний фонд (European Investment Fund (EIF) відіграють важливу роль в імплементації кожного фінансового інструменту від імені ЄК або у співпраці з ЄК. Для Європейського інвестиційного фонду ця роль включає в себе оголошення конкурсів для відбору  фінансових посередників, таких як банки або інших фондів, які надають позики МСП або інвестують в їх діяльність. Натомість Європейський інвестиційний банк надає позики напряму, використовуючи фінансових посередників для підтримки середніх та великих підприємств. Наразі відбуваються переговори з іншими фінансовими інституціями подібного роду, тому не виключено, що у майбутньому до Європейського інвестиційного банку та Європейського інвестиційного фонду приєднаються й інші.

Більше того, Європейський інвестиційний банк та Генеральний директорат з досліджень та інновацій створили позикову платформу «Шість простих кроків до позикового фінансування» для легшого доступу до інформації щодо Європейських фінансових рішень для інноваційних проектів. Детальніше: :http://helpingyouinnovate.eib.org

Корисні посилання
Доступ до фінансування: https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/h2020-section/access-risk-finance
Відкриті конкурси: Participant PortalFunding OpportunitiesCalls H2020 – Access to risk finance
Правила участі:
http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/funding/index.html
Приклади успішних практик доступу до фінансування у різних країнах: https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/newsroom/551/497

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік