.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Малий бізнес arrow Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»
Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»
28.09.18

Програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

Інструмент, що діє в рамках компоненту Г2020 «Індустріальне лідерство», надає змогу компаніям і іншим видам організацій, діяльність яких спрямована на дослідження та інновації, отримати доступ до фінансових інструментів на кшталт позики, гарантії,  контр-гарантії, часткове фінансування, тощо.

Скористатися таким інструментом можуть не лише МСП, але і дослідницькі центри, університети, громадсько-приватні партнерства, компанії та проекти спеціального призначення, спільні підприємства, тощо.

Підтримка надається головним чином інноваційним установам (іноді мікропідприємствам), особливо на стадії старт-апу або виходу на нові ринки.

Пріоритетом на 2016-2017 роки залишається, як і раніше, сильний акцент на бізнес-структури. Фінансові інструменти Г2020 співпрацюють у тісному контакті з подібними інструментами Програми конкурентоздатності підприємств та МСП (Competitiveness of Enterprises and Small and Medium-sized Enterprises – COSME).  Крім того, після оголошення Інвестиційного плану для Європи будуть налагоджені тісні зв’язки з Європейським фондом стратегічних інвестицій (European Fund for Strategic Investments (EFSI) для отримання максимального результату.

Позики та часткове фінансування надаються за необхідності, хоча пріоритети певних галузей або європейських програм спрямовані на те, щоб зробити можливим залучати фінансування, включаючи частину внеску певних органів управління у програму Європейського структурного та інвестиційного фонду. Компанії та інші установи з країн-членів ЄС та країн, асоційованих до Г2020, можуть бути бенефіціарами за цим інструментом, якщо не вказано інше.

Європейський інвестиційний банк (European Investment Bank (EIB) та Європейський інвестиційний фонд (European Investment Fund (EIF) відіграють важливу роль в імплементації кожного фінансового інструменту від імені ЄК або у співпраці з ЄК. Для Європейського інвестиційного фонду ця роль включає в себе оголошення конкурсів для відбору  фінансових посередників, таких як банки або інших фондів, які надають позики МСП або інвестують в їх діяльність. Натомість Європейський інвестиційний банк надає позики напряму, використовуючи фінансових посередників для підтримки середніх та великих підприємств. Наразі відбуваються переговори з іншими фінансовими інституціями подібного роду, тому не виключено, що у майбутньому до Європейського інвестиційного банку та Європейського інвестиційного фонду приєднаються й інші.

Більше того, Європейський інвестиційний банк та Генеральний директорат з досліджень та інновацій створили позикову платформу «Шість простих кроків до позикового фінансування» для легшого доступу до інформації щодо Європейських фінансових рішень для інноваційних проектів. Детальніше: :http://helpingyouinnovate.eib.org

Корисні посилання
Доступ до фінансування: https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/h2020-section/access-risk-finance
Відкриті конкурси: Participant PortalFunding OpportunitiesCalls H2020 – Access to risk finance
Правила участі:
http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/funding/index.html
Приклади успішних практик доступу до фінансування у різних країнах: https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/newsroom/551/497

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.