.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Правоосвітня та правовиховна робота з учнівською молоддю у форматі правового хабу «Vivat Lex»
20.09.18
hab3.jpg
Правовий хаб «Vivat Lex» - «центр діяльності», освітній простір нового формату, що об`єднує дітей та учнівську молодь міста Охтирка, які бажають постійно розвиватися, шукають нові ідеї та знання, прагнуть отримати не тільки теоретичні, а практичні знання та навички з правового вирішення питань, самоствердитися, професійно визначитися, вдосконалити себе та бути причетними до позитивних змін

Пріоритетним напрямком роботи правового хабу «Vivat Lex» є правоосвітня та правовиховна робота з молоддю міста, залучення їх до науково-дослідницької діяльності у галузі права. В основу спільних заходів місцевого центру з надання БВПД, Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді, Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста покладені розвиток правової та професійної компетентності учнівської молоді.  
Оптимальними формами і методами організації спільних правопросвітницьких заходів для молодого покоління є: лекції з елементами тренінгу, практики, правопросвітницькі години, екскурсії, практичні заняття з юристами, робота у фокус-групах,  використання проектної технології, вуличне інформування, проведення анкетувань, конференції, науково-дослідницька робота, практикуми «Світ юридичних професій», школа фінансової грамотності, дебати, брифінги, «круглі столи». Новою формою роботи стало введення інституції пара юрист.
У рамках правового хабу упродовж 3-х років було реалізовано три спільні проекти: «Закон - понад усе», «Правова орбіта», «Розуміємо свої права», які сприяли становленню активної позиції учнів та вихованців щодо реалізації прав і свобод людини, формуванню мотивації та вмінь, необхідних для відповідальної частини молоді в громадському житті, створили умови для набуття учнями досвіду громадської дії, демократичної поведінки та конструктивної взаємодії. 
У роботі правового хабу були задіяні директор та усі спеціалісти Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, 10 педагогів дослідницько-експериментального напряму Охтирського МЦПО-МАН, юристи установ та організацій міста Охтирки, судді, прокурори, адвокати, учителі закладів загальноосвітніх шкіл міста.
Для проведення заходів використовуються приміщення обох співпрацюючих установ та Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3, учні юридичних класів якої  активні учасники практики.
У рамках довготривалого проекту «Закон – понад усе» за 3 роки було охоплено 540 учнів 9-11 класів Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, вихованців ОМЦПО-МАН  м.Охтирки. 
У реалізації проекту «Правова орбіта» упродовж  2 років узяли участь 100 вихованців Малої академії наук (учнівська молодь віком 13-17 років).
  Проект «Розуміємо свої права», реалізований у вересні – жовтні 2017 року охопив близько 600 старшокласників міста.
Результатом спільної роботи є науково-дослідницькі роботи з тем: «Розвиток вторинної правової допомоги в Україні. Реалії та перспективи», «Діяльність Охтирського місцевого центру з безоплатної правової допомоги», учасники та переможці обласної науково-практичної конференції "Перший крок у науку", І та ІІ  етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. 
Більше 30 випускників, учасників практики обрали професію юристів, навчаються у ВИШах.
Практика пов`язана з сферою молодіжної політики орієнтованою на освіту та просвітницьку діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві.
Охтирський МЦ з надання БВПД, Охтирський МЦПО-МАН, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3, запрошують усіх бажаючих до співпраці в новому навчальному році!
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік