.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Пакунок малюка або "бебі-бокс"
Пакунок малюка або "бебі-бокс"
17.09.18
bb3.jpg
Охтирським мамам, які народили малят з 1 вересня 2018 року, необхідно звернутися до управління соціального захисту за отриманням подарунка новонародженим від держави пакунок малюка "бебі-бокс" вартісю 5000грн
 
 
 
 
У зв’язку із тим, що в Сумській області на сьогодні відсутні «пакунки малюка» з 1 вересня 2018 кожна мама, яка буде виписуватися з пологового будинку може заповнити заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення  (заява оформлюється в пологовому будинку, в м.Охтирка – в акушерсько-гінекологічному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ») на отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (бебі-бокс). Усі рекомендації, необхідні документи і зразки заяв наразі уже розіслані управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації у  пологові будинки Сумщини в тому числі і до акушерсько-гінекологічного відділення  КЗ «Охтирська центральна районна лікарня».
 «Пакунки малюка», при їх наявності в області, виписаним жінкам за їх заявами будуть надаватися працівниками служби соціального захисту населення області. Жінкам м.Охтирка  за їх заявами «Пакунки малюка» будуть надаватися працівниками управління соціального захисту населення Охтирської міської ради.
Пам’ятка щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та зразок заяви додаються. 

ПАМ’ЯТКА
щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»
(Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 (зі змінами)

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.
«Пакунок малюка» надається на кожну живонароджену дитину.

Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.
Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні «пакунки малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача «пакунком малюка».

Тобто якщо на день виписки у пологовому будинку відсутній «пакунки малюка»*, для його отримання отримувач (мати, батько) подає заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).

Згідно із заявою місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення забезпечує надання «пакунку малюка» (не більше ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу за місцем проживання. 


*Наразі здійснюється сертифікація товарів, що входять до «пакунків малюка», та організація їх доставки на обласний склад. Після надходження «пакунків малюка» на склад, їх видача здійснюватиметься відповідно до Порядку.
 
 
 

 

________________________________________

Назва структурного підрозділу з питань соціального захисту населення

________________________________________

                                       ПІП                                                                      ________________________________________

                                 адреса проживання

________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

З А Я В А

 

У зв’язку з відсутністю одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”   на момент виписки моєї новонародженої дитини з пологового будинку, прошу видати мені зазначений „пакунок малюка” за місцем проживання за адресою  ____________________________________________________________

Контактні телефони _____________________________________________

 

Відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”  надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних.

 

 

 

 

______________          _________________              __________________

         Дата                                                              підпис                                                       прізвище та ініціали

 

 

 

bb2.jpg bb3.jpg

 

  
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019