.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Пакунок малюка або "бебі-бокс"
Пакунок малюка або "бебі-бокс"
17.09.18
bb3.jpg
Охтирським мамам, які народили малят з 1 вересня 2018 року, необхідно звернутися до управління соціального захисту за отриманням подарунка новонародженим від держави пакунок малюка "бебі-бокс" вартісю 5000грн
 
 
 
 
У зв’язку із тим, що в Сумській області на сьогодні відсутні «пакунки малюка» з 1 вересня 2018 кожна мама, яка буде виписуватися з пологового будинку може заповнити заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення  (заява оформлюється в пологовому будинку, в м.Охтирка – в акушерсько-гінекологічному відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ») на отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (бебі-бокс). Усі рекомендації, необхідні документи і зразки заяв наразі уже розіслані управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації у  пологові будинки Сумщини в тому числі і до акушерсько-гінекологічного відділення  КЗ «Охтирська центральна районна лікарня».
 «Пакунки малюка», при їх наявності в області, виписаним жінкам за їх заявами будуть надаватися працівниками служби соціального захисту населення області. Жінкам м.Охтирка  за їх заявами «Пакунки малюка» будуть надаватися працівниками управління соціального захисту населення Охтирської міської ради.
Пам’ятка щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та зразок заяви додаються. 

ПАМ’ЯТКА
щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»
(Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 (зі змінами)

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.
«Пакунок малюка» надається на кожну живонароджену дитину.

Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.
Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні «пакунки малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача «пакунком малюка».

Тобто якщо на день виписки у пологовому будинку відсутній «пакунки малюка»*, для його отримання отримувач (мати, батько) подає заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).

Згідно із заявою місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення забезпечує надання «пакунку малюка» (не більше ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу за місцем проживання. 


*Наразі здійснюється сертифікація товарів, що входять до «пакунків малюка», та організація їх доставки на обласний склад. Після надходження «пакунків малюка» на склад, їх видача здійснюватиметься відповідно до Порядку.
 
 
 

 

________________________________________

Назва структурного підрозділу з питань соціального захисту населення

________________________________________

                                       ПІП                                                                      ________________________________________

                                 адреса проживання

________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

З А Я В А

 

У зв’язку з відсутністю одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”   на момент виписки моєї новонародженої дитини з пологового будинку, прошу видати мені зазначений „пакунок малюка” за місцем проживання за адресою  ____________________________________________________________

Контактні телефони _____________________________________________

 

Відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”  надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних.

 

 

 

 

______________          _________________              __________________

         Дата                                                              підпис                                                       прізвище та ініціали

 

 

 

bb2.jpg bb3.jpg

 

  
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.