.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Охтирка заключив договір з Нацслужбою здоров'я
Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Охтирка заключив договір з Нацслужбою здоров'я
17.09.18
ref.jpg
Комунальним некомерційним підприємством Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» підписано договір з Національною службою здоров'я України в другій хвилі!
 

Національна служба здоров’я України 3 серпня завершила прийом заяв у рамках «другої хвилі» укладення договорів із закладами первинної медичної допомоги. Згідно з даними сайту НСЗУ, заяви було отримано від 31 закладу охорони здоров’я Сумщини. За цим показником наша область знаходиться в трійці лідерів по Україні. 

Від тепер кожен хто підписав декларацію з лікарем первинного рівня надання медичної допомоги (дільничним терапевтом/педіатром, лікарем загальної практики-сімейної медицини) в Центрі первинної медико-санітарної допомоги  м. Охтирка отримуватиме об’єм медичних послуг на первинному рівні за які заплатить держава!

На 09.00 годин  14.09.2018 лікарями комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з охтирчанами укладено укладено 22360 декларацій, що в середньому на  1 лікаря становить 860  декларацій і становить 46,9% від всього населення міста.

Шановні охтирчани, які ще вагаються з вибором лікаря, аби підписати декларацію саме з тим лікарем якого Ви собі обрали, поспішайте до Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Охтирка оскільки вже є сімейні лікарі, які  практично набрали оптимальну кількість пацієнтів. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019