.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Охтирка заключив договір з Нацслужбою здоров'я
Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Охтирка заключив договір з Нацслужбою здоров'я
17.09.18
ref.jpg
Комунальним некомерційним підприємством Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» підписано договір з Національною службою здоров'я України в другій хвилі!
 

Національна служба здоров’я України 3 серпня завершила прийом заяв у рамках «другої хвилі» укладення договорів із закладами первинної медичної допомоги. Згідно з даними сайту НСЗУ, заяви було отримано від 31 закладу охорони здоров’я Сумщини. За цим показником наша область знаходиться в трійці лідерів по Україні. 

Від тепер кожен хто підписав декларацію з лікарем первинного рівня надання медичної допомоги (дільничним терапевтом/педіатром, лікарем загальної практики-сімейної медицини) в Центрі первинної медико-санітарної допомоги  м. Охтирка отримуватиме об’єм медичних послуг на первинному рівні за які заплатить держава!

На 09.00 годин  14.09.2018 лікарями комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з охтирчанами укладено укладено 22360 декларацій, що в середньому на  1 лікаря становить 860  декларацій і становить 46,9% від всього населення міста.

Шановні охтирчани, які ще вагаються з вибором лікаря, аби підписати декларацію саме з тим лікарем якого Ви собі обрали, поспішайте до Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Охтирка оскільки вже є сімейні лікарі, які  практично набрали оптимальну кількість пацієнтів. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.