.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Завершується будівництво водоперепускної споруди на об'їзній дорозі
14.09.18
obizd.jpg
На стадії завершення роботи по об'єкту «Будівництво водоперепускної споруди русла річки Охтирка в межі міста Охтирка Сумської області для боротьби зі шкідливою дією вод»

Проведені роботи по укладанню водоперепускних труб на бетонному фундаменті, відновлено асфальтобетонне дорожнє покриття на визначеній ділянці. Всього було улаштовано 91 м2 асфальтобетонного покриття. 
Рух транспорту відкритий. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.